wz
Uvod - mladez - vysledky - fotogalerie - trenink - boty - sponzor - kontakt - odkazy - propozice - GP Kolin - Forum - Prihlaska - Deutsche version - English version
...
http://pecky10km.wz.cz

Dnes je

Pečecká desítka
prihlaska
propozice
ceny
časový rozpis
mladez
vysledky
fotogalerie
historie
sponzori
34. ročník se bude konat v
sobotu 9.března 2013
*************

Sportovni vyziva:

Sportovni obuv:

Sportovni oblečení:

Sportovni potřeby:
ttiimm@centrum.cz Napište nám


www.behej.com
Běh Kolín
Sokol Kolín

www.seznam.cz
www.centrum.cz
www.atlas.cz
www.quick.cz
www.caramba.cz
www.katedrala.cz
www.idnes.cz
www.google.com

Město Pečky
FC Bohemians
HC Pardubice
http://pecky10km.wz.cz

Finanční odměny 34. ročníku Pečecké desítky konané v sobotu 9. března 2013:

    Muži ABS
  1. 5.000 Kč
  2. 2.500
  3. 1.800
  4. 800
  5. 600
  6. 500
  7. 400
  8. 300
    Muži B
  1. 1.500
  2. 1000
  3. 700
  4. 400
  5. 300
    Muži C
  1. 1.200
  2. 800
  3. 600
  4. 400
  5. 300
    Muži D
  1. 700
  2. 400
  3. 300
    Muži E1
  1. 500
  2. 400
  3. 300

    Muži E2
  1. 500
  2. 400
  3. 300

    Ženy ABS
  1. 2.500
  2. 1.200
  3. 900
  4. 500
  5. 400
  6. 300
    Ženy G
  1. 1.000
  2. 500
  3. 300
    Ženy H
  1. 500
  2. 400
  3. 300
    Ženy J
  1. 500
  2. 400
  3. 300
Uvedené odměny jsou v Kč.
Za překonání absolutního rekordu je vypsána prémie od starosty města Peček v hodnotě 2.000 Kč u absolutního rekordu žen 1000 Kč. Překonání rekordu v ostatních kategoriích hlavního závodu bude odměněno částkou 500 Kč.
Každý kdo zaběhne na 10 km čas pod 30:00 a každá žena která zaběhne pod 35:00 získá prémii 300 Kč. Závodník má nárok na odměnu dle kategorie ve které je přihlášen. Nevyzvednuté odměny v den závodu propadají ve prospěch pořadatele.

Traťové rekordy:

A - Ngimba J.Ezekiel 1973 AK Kroměříž 29:00 2009
B - Štefko Robert 1958 AK Kroměříž 30:52 2008
C - Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 33:13 2009
D - Řezáč Ivo 1941 Litvínov 36:47 2002
E - Libra Jiří 1935 LBC Nové Mn/M 40:00 2007
E2 - Matzner Karel 1929 M team 58:02 2009
Ž - Klimešová Jana 1970 USK Praha 34:50 2001
ŽG- Klimešová Jana 1970 USK Praha 35:56 2006
ŽH- Mališová Karla 1960 TJ Zentiva 40:35 2009
ŽJ- Pokorná Věnceslava 1948 AC Kovošrot 45:37 2009
 
Časový rozpis

Otevření prezentace: 08:00


Nejmenší s rodiči: 08:30

Děvčata a chlapci: 08:30

Mladší dívky 08:50

Mladší kluci 08:50

Starší dívky 09:10

Starší kluci 09:20

Minižákyně: 09:30

Minižáci: 09:40

Mladší žákyně: 10:25

Mladší žáci: 10:30

Starší žákyně: 10:40

Starší žáci: 10:40

Dorostenky: 10:40
Dorostenci: 10:40


Mílaři-Lidový běh: 10:50



Průběžně bude probíhat vyhlášování.
Každý obdrží pamětní diplom, nejlepší medaile.

Ukončení prezentace: 11:00

Start hlavního závodu: 12:00
Vyhlášení a tombola: 13:20 - 14:30

Pořadatel si vyhrazuje právo na případný časový posun.

Zkoušeno na IE6 a Opera 9