wz
Uvod - mladez - vysledky - fotogalerie - trenink - boty - sponzor - kontakt - odkazy - propozice - GP Kolin - Forum - Prihlaska - Deutsche version - English version

GP Kolína 2006
Celoroční soutěž běžců z Kolína a okolí, počítaná pomocí věkových koeficientů.
Silvestrák Kolín - Kbely 10km - Pečky 10km - Českobrodská 10 - Lipanská stezka Kouřim - Hervis 1/2marathon - Sýbkův memoriál 15km -
OP Kolín 3km - Semice 10km - Vinařský půlmaraton -
Běh osvobození Vinoře 3,7km - Běh okolo Máchova jezera 15km - Poděbrady 10km - VC J.Vyskočila 5km - Kozojedy 8km -
Hvězdonice/Ondřejov 5,8km - Kolin 1km -
Běh zámeckou zahradou Lysá n/L 8,9km - Zeleneč 10km -
Marathon Warszawa 42,2km - Běchovice 10km -
Svatováclavský běh Č.Brod 3,25km - Roháčova stezka 9,6km -
Drozdův lesní běh 4,2km - Běh republiky československé Český Brod 3,25km - Podzimní běh parkem Pečky 10km - Kros Oty Pachmana 8km -
Krosmaraton Česká Lípa 42,195km - Velká Kunratická 3,1km - Večerní běh městem Čelakovice 6,4km -

GP 2006 - celkově po Čelakovicích - konečné pořadí
    Příjmení Jméno Nar. Přísl. věk kat. koef. body 15 záv. průměr
1 Martínek Jiří 1949 S.Kolín 57 C 0,8464 218 1 16 13,63 217
2 Lhota Petr 1977 S.Kolín 29 A 1,0000 199 4 19 10,47 195
3 Vyskočil Jaromír 1946 Kolín 60 D 0,8236 165 4 19 8,68 161
4 Peška Luděk 1961 Pečky 45 B 0,9333 155 14 11,07 155
5 Miler Pavel 1979 Lipany 27 1,0000 153 3 18 8,50 150
6 Veselý Milan 1948 S.Kolín 58 C 0,8388 140 8 23 6,09 132
7 Čižinský Jaromír 1955 Kolín 51 B 0,8907 137 1 16 8,56 136
8 Šandová Irena 1957 Kolín 49 žV 0,7996 110 9 12,22 110
9 Konývka Zdeněk 1953 Kolín 53 C 0,8762 98 7 14,00 98
10 Plešinger Stanislav 1938 S.Kolín 68 D 0,7575 95 6 21 4,52 89
11 Červenka Miroslav 1964 Kolín 42 B 0,9541 94 12 27 3,48 82
12 Rosenberger Luboš 1962 S.Kolín 44 B 0,9402 86 10 8,60 86
13 Římal Milan 1977 S.Kolín 29 B 1,0000 77 8 9,63 77
14 Čokrt Václav 1959 Č.Brod 47 B 0,9192 62 1 16 3,88 61
15 Kotyk Jan 1972 Kolín 34 1,0000 51 5 10,20 51
16 Škvor Václav 1975 S.Kolín 31 1,0000 47 2 23,50 47
17 Štrup Jan 1951 S.Kolín 55 C 0,8616 47 5 9,40 47
18 Fiala Jan 1953 53 C 0,8762 46 3 15,33 46
19 Šanda Václav 1944 Kolín 62 D 0,8075 40 5 8,00 40
20 Pícha Tomáš 1952 S.Kolín 54 C 0,8689 41 12 3,42 41
21 Sobotka Bohumil 1954 S.Kolín 52 B 0,8834 37 13 2,85 37
22 Kubát Jiří 1950 Kolín 56 C 0,8540 36 4 9,00 36
23 Čokrtová Eva 1988 Č.Brod 18 0,9014 29 8 3,63 29
24 Strejček Jan 1986 Kolín 20 1,0000 25 2 12,50 25
25 Kubínová Klára 1977 Kolín 29 ž 0,9014 25 4 6,25 25
26 Fišer Milan 1953 Bečváry 53 B 0,8762 24 4 6,00 24
27 Stránský Jindřich 1927 S.Kolín 79 E 0,6522 20 1 20,00 20
28 Král Ondřej 1974 Kolín 32 1,0000 16 3 5,33 16
29 Janata Jiří 1950 S.Kolín 56 C 0,8540 14 1 14,00 14
30 Beran Ladislav 1937 S.Kolín 69 D 0,7489 10 1 10,00 10
31 Karger Ivan 1941 S.Kolín 65 D 0,7834 7 1 7,00 7
32 Grumlová Ivana 1971 S.Kolín 35 ž 0,8989 5 1 5,00 5
33 Beneš Roman 1961 Kolín 45 B 0,9333 3 2 1,50 3
34 Chadima Josef 1947 S.Kolín 59 C 0,8312 2 1 2,00 2
účast 294 301 2274
bodů 2314 40