wz
Uvod - mladez - vysledky - fotogalerie - trenink - boty - sponzor - kontakt - odkazy - propozice - GP Kolin - Forum - Prihlaska - Deutsche version - English version
...
http://pecky10km.wz.cz

Dnes je

Pečecká desítka
prihlaska
propozice
ceny
časový rozpis
mladez
vysledky
fotogalerie
historie
sponzori
34. ročník se bude konat v
sobotu 9.března 2013
*************

Sportovni vyziva:

Sportovni obuv:

Sportovni oblečení:

Sportovni potřeby:
ttiimm@centrum.cz Napište nám
www.behej.com
Běh Kolín
Sokol Kolín

www.seznam.cz
www.centrum.cz
www.atlas.cz
www.quick.cz
www.caramba.cz
www.katedrala.cz
www.idnes.cz
www.google.com
Město Pečky
FC Bohemians
HC Pardubice
http://pecky10km.wz.cz

PEČECKÁ DESÍTKA - MLÁDEŽ

Pro zlepšení průchodnosti tratě a přístupu k presentaci oproti loňským ročníkům drobně měníme tratě u běhů na 200 a 400 m. Ostatní tratě zůstavají bez změny. Místo a startu se posouvá max. o 10 m. Nový plánek s tratěmi si můžete prohlédnou zde.

Časový rozpis

sobota 9.března 2013
Všechny mládežnické kategorie probíhají v parku Svobody u Sportovní haly.
Pro první tři v každé kategorii jsou opět připraveny pěkné medaile.
Start Kategorie Ročník Trať
8:30 Nejmenší s rodiči 2010 a mladší 60m
8:40 Děvčata 2008- 2009 200m
8:40 Chlapci 2008 - 2010 200m
8:50 Mladší dívky 2006 - 2007 200m
8:50 Mladší kluci 2006 - 2007 200m
9:10 Starší dívky 2004 - 2005 400m
9:20 Starší kluci 2004 - 2005 400m
9:30 Minižákyně 2002 a 2003 400m
9:40 Minižáci 2002 - 2003 400m
10:25 Mladší žákyně 2000 - 2001 800m
10:30 Mladší žáci 2000 - 2001 800m
10:40 Starší žákyně 1998 - 1999 1609m
10:40 Starší žáci 1998 - 1999 1609m
10:40 Dorostenky 1995 - 1997 1609m
10:40 Dorostenci 1995 - 1997 1609m
Pořadatel si vyhrazuje právo na případný časový posun
nebo při malém počtu zájemců sloučení kategorií.
9:45- 10:25 První část vyhlašování
10:50 - 11:15 Druhá část vyhlašování




Traťové rekordy mládeže 2001-2011:
Kategorie Držitel rekordu rok nar. oddíl trať čas ročník
Dorostenci Hejduk Zdeněk 1989 Sokol Kolín 1609m 2007 4:38,8
Starší žáci Novák Aleš 1986 Nymburk 1600m 2001 5:24
Mladší žáci Dvořák Tomáš 1992 - 800m 2004 2:37
Minižáci Miller Vít 1996 SKP Nymburk 400m 2007 1:18,2
Starší kluci Zakonov Filip 1999 AC Ml.Bol. 400m 2008 1:25
Mladší kluci Středa Jakub 2004 Pečky 200m 2011 41s
Chlapci Kohoutek Jakub 2004 SK Horní Počernice 200m 2009 52,8s
Nejmenší s rodiči Klvaň Marek 2008 Libice nad Cidlinou 60m 2011 32s
Dorostenky Petroňuková Mirka 1987 Kovo Praha 1609m 2003 5:23,3
Starší žákyně Petroňuková Mirka 1987 Kovo Praha 1600m 2002 5:28
Mladší žákyně Kratochvílová Jana 1990 - 800m 2003 2:44,2
Minižákyně Kerbachová Anna 2000 Spartak Praha 4 400m 2011 1:15
Starší dívky Pavásková Tereza 2000 SK Kotlářka 400m 2009 1:24,3
Mladší dívky Chmelová Klára 2004 Světlá 200m 2011 43s
Děvčata Jedličková Alenka 2001 Pečky 200m 2006 55s
Nejmenší s rodiči Zoufalá Kateřina 2006 Sokol Pečky 60m 2009 29,6s