wz
Výsledky 22.ročníku "Pečecké desítky - Memoriálu Jardy Kvačka" - 10.03.2001
   
10.000m kategorie
Poř. st. č. příjmení jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
1. b05 Faschingbauer Pavel 1973 USK Praha 0:29:26 1              
2. b92 Čotov Ivan 1966 Bulharsko 0:30:42 2              
3. b91 Vítek Miroslav 1972 Sport dres Ústí n. Orlicí 0:30:49 3              
4. č114 Klimeš Petr 1958 Dukla Praha 0:31:29   1            
5. b11 Nejedlý Michael 1969 AC Kablo Kladno NB Team 0:31:50 4              
6. b30 Pichl Zdeněk 1983 Sokol Kolín 0:31:57 5             1
7. b02 Adamičko Radek 1977 AC Turnov 0:32:06 6              
8. b08 Wallenfels Jiří 1972 Sokol Vinohrady 0:32:17 7              
9. b90 Hřích Jan 1973 Kablo Kladno 0:32:19 8              
10. č178 Petroňuk Viktor 1960 Půmevek Praha 0:32:27   2            
11. b13 Miler Jiří 1975 LIAZ Jablonec n. Nisou 0:32:46 9              
12. b10 Vejlupek Jan 1971 Sokol Kolín 0:32:48 10             2
13. b03 Balcar Michal 1979 AC Turnov 0:32:58 11              
14. b23 Morkes David 1972 Spartak Praha 4 0:33:40 12              
15. b04 Chalupka Vojtěch 1976 AC Turnov 0:34:15 13              
16. č112 Másíiko Aleš 1955 Atletik Nymburk 0:34:32   3            
17. č132 Linhart Jindřich 1958 OLYMP Praha 0:34:43   4            
18. b31 Lhota Petr 1977 Pečky 0:34:48 14             3
19. ž03 Klimešová Jana 1970 USK Praha 0:34:50           1    
20. b38 Louda Petr 1964 AC Turnov 0:34:54 15              
21. č208 Stolařík Josef 1951 AC OH Praha 0:35:10     1          
22. b22 Smetana Josef 1969 Datalusk Jihlava 0:35:17 16              
23. b19 Hodboď Miroslav 1974 SKP Atletik Nymburk 0:35:38 17              
24. č180 Smitka Ladislav 1952 KP BKU Mělník 0:35:52   5            
25. b12 Michálek Michal 1973 Sokol Mělník 0:36:10 18              
26. b14 Havelka Vlastimil 1974 AC Praha 1890 0:36:10 19              
27. b15 Havelka Petr 1972 Kobras Praha 0:36:10 20              
28. b36 Wainer Michal 1974 Louny 0:36:17 21              
29. č232 Varchola Milan 1951 Cuprum Povrly 0:36:20     2          
30. b25 Pichl Jan 1982 AC Čáslav 0:36:31 22              
31. č233 Wollenheit Zdeněk 1949 AKA Stříbrníky 0:36:44     3          
32. č175 Paleček Bohumil 1957 Průhonice 0:36:56   6            
33. č139 Urbanec Vladimír 1958 MK Kladno 0:36:58   7            
34. b33 Katsiedl Michal 1982 PSK Olymp Praha 0:36:59 23              
35. č120 Roubík František 1956 Čerčany 0:37:07   8            
36. b28 Miler Václav 1962 Sokol Kolín 0:37:14 24             4
37. č119 Novák Pavel 1953 Racek Praha 0:37:15   9            
38. č103 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 0:37:32   10            
39. b43 Němec Jan 1973 Sudějov 0:37:37 25             5
40. č197 Urban Jaroslav 1958 ŠSK ZŠ Kounice 0:37:40   11            
41. b24 Klusoň Petr 1963 Stará Boleslav 0:37:43 26              
42. b17 Tuček Václav 1977 Chotěboř 0:37:56 27              
43. b18 Firych Zdeněk 1977 Chotěboř 0:38:18 28              
44. b42 Vaněček Jáchym 1978 Meteor Kačerov Praha 0:38:19 29              
45. č248 Martínek Jiří 1949 Sokol Kolín 0:38:23     4         6
46. b35 Dušek Luboš 1975 AC Čáslav 0:38:28 30              
47. č111 Hanzálek Stanislav 1957 Labe Tri Klub 0:38:31   12            
48. b29 Špringr Zdeněk 1970 Sokol Milovice 0:38:33 31              
49. b21 Nosek Robert 1969 SAZEX Pečky 0:38:34 32             7
50. č124 Hons Václav 1954 MK Kladno 0:38:37   13            
                             
                             
                             
http//:pecky10km.wz.cz  
Výsledky 22.ročníku "Pečecké desítky - Memoriálu Jardy Kvačka" - 10.03.2001
   
10.000m kategorie
Poř. st. č. příjmení jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
51. č230 Kříž Milan 1946 TJ Liga 100 Praha 0:38:43     5          
52. č221 Ján Jan 1951 RC Vlašim 0:38:51     6          
53. ž04 Hoppová Renata 1976 Sokol Kolín 0:38:52           2  
54. č258 Merunka Jan 1940 MK Kladno 0:38:54       1        
55. č204 Janata Jiří 1950 Sokol Kolín 0:38:55     7         8
56. b32 Marek Milan 1977 Sokol Kolín 0:38:56 33             9
57. b41 Pavlica Petr 1963 TUKAS Praha 0:39:07 34              
58. b27 Bohdal Jaroslav 1976 Hostivice 0:39:14 35              
59. b34 Vladyka Jiří 1963 AC Praha 1890 0:39:36 36              
60. č217 Štrup Jan 1951 Sokol Kolín 0:39:39     8         10
61. b26 Holata Jakub 1982 AC Čáslav 0:39:44 37              
62. č143 Tůma František 1953 MK Kladno 0:39:46   14            
63. b16 Sotona Petr 1970 Sokol Kolín 0:39:51 38             11
64. č113 Škorpil Miloš 1954 AC Praha 1890 0:39:58   15            
65. č181 Peška Luděk 1961 KENAST Pečky 0:39:59   16           12
66. b09 Ondra Vladimír 1968 TJ Liga 100 Praha 0:40:07 39              
67. č243 Pospíšil Antonín 1946 Bering Praha 0:40:08     9          
68. č238 Zeman Pavel 1943 KRB Chrudim 0:40:12     10          
69. č222 Říha Miroslav 1945 Sokol Sadská 0:40:19     11          
70. č116 Ambrož Jaroslav 1954 AC Praha 0:40:30   17            
71. č239 Spilka František 1950 Diamant expo Ústí n/L. 0:40:30     12          
72. č110 Hnát Josef 1957 SK Městec Králové 0:40:47   18            
73. ž07 Havlová Petra 1976 OLYMP Praha 0:41:02           3    
74. č202 Alexa Miroslav 1947 KRB Chrudim 0:41:03     13          
75. č189 Ryba Milan 1952 AVC Praha 0:41:12   19            
76. č117 Pelc Jiří 1953 MK Kladno 0:41:18   20            
77. č176 John Vladimír 1955 OLYMP Praha 0:41:21   21            
78. ž30 Mališová Karla 1960 USK Praha 0:41:31             1  
79. č203 Pejša Jaroslav 1948 Sokol Kolín 0:41:43     14         13
80. č259 Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 0:41:55       2        
81. č171 Konývka Zdeněk 1953 Sokol Kolín 0:42:04   22           14
82. č216 Biško Miroslav 1944 AVC Praha 0:42:09     15          
83. č131 Straka Samuel 1958 SBK Nový Vestec 0:42:11   23            
84. ž01 Šimková Leona 1981 SKP Atletik Nymburk 0:42:45           4    
85. č206 Cipl František 1951 BC Benešov 0:42:48     16          
86. č198 Čižinský Jaromír 1955 Sokol Kolín 0:42:53   24           15
87. č138 Fišer Milan 1953 SK Bečváry 0:42:55   25           16
88. č179 Kratochvíl Miroslav 1959 Sokol Hlubočepy 0:43:03   26            
89. č200 Rosůlek Josef 1949 SKP Atletik Nymburk 0:43:12     17          
90. č250 Řápek Vladimír 1938 AVC Praha 0:43:16       3        
91. b37 Tůma Jiří 1963 RC Vlašim 0:43:22 40              
92. č123 Kozel Karel 1954 MK Kladno 0:43:25   27            
93. č201 Chocholouš Dalibor 1946 Dubina Pardubice 0:43:41     18          
94. č242 Svoboda Luboš 1949 KOVO Praha 0:43:45     19          
95. b44 Košťálek Otakar 1971 ŠK Mahrla Praha 0:43:45 41              
96. č140 Šimon Jiří 1952 TJ Liga 100 Praha 0:43:59   28            
97. b20 Cagwe John 1965 LTC Hradec Králové 0:44:20 42              
98. č245 Kubát Jiří 1950 Kolín 0:44:29     20         17
99. č228 Pour Ladislav 1943 Kostomlaty 0:44:30     21          
100. č205 Dobiáš Ludvík 1946 Poděbrady 0:44:33     22          
                             
               
                             
                             
Výsledky 22.ročníku "Pečecké desítky - Memoriálu Jardy Kvačka" - 10.03.2001
                             
10.000m kategorie
Poř. st. č. příjmení jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
101. č229 Vyskočil Jaromír 1946 Sokol Kolín 0:44:38     23         18
102. č118 Krejsa Václav 1952 AVC Praha 0:44:58   29            
103. č218 Plzák Jiří 1946 SABZO Praha 0:45:20     24          
104. č105 Čokrt Václav 1959 Triatlon Český Brod 0:45:29   30           19
105. č268 Holý Václav 1941 TJ Liga 100 Praha 0:45:35       4        
106. ž02 Zedníková Martina 1982 Sokol Kolín 0:45:45           5  
107. b40 Dastych Josef 1974 Restaurace "U uhlíře" 0:46:14 43              
108. č193 Pícha Tomáš 1952 TJ Agro Kolín 0:46:43   31           20
109 č270 Culka Václav 1935 Liga 100 Kostelec n. Orlicí 0:46:48       5        
110 č265 Ollé Ludvík 1939 OS KOVO Škoda M. Boleslav 0:47:50       6        
111 č303 Leheček Antonín 1931 AVC Praha 0:48:34         1      
112 č227 Fejfar Jaroslav 1944 SK Karlín 0:48:55     25          
113 ž28 Zeidlerová Jarmila 1951 Kopec Praha 0:49:34             2  
114 č264 Stach Miroslav 1939 Tesla Žižkov 0:49:46       7        
115 ž27 Straková Zuzana 1960 SBK Nový Vestec 0:50:40             3  
116 č260 Klimpera Jaroslav 1936 AVC Praha 0:50:53       8        
117 č262 Plešinger Stanislav 1938 Sokol Kolín 0:51:03       9       21
118 č306 Bém František 1927 AC Slovan Liberec 0:51:33         2      
119 b39 Šanda Jiří 1971 Strašov 0:51:55 44              
120 č219 Běhal Jaromír 1948 SABZO Praha 0:52:10     26          
121 č240 Fiedler Miloslav 1943 MV ČR 0:52:52     27          
122 ž05 Relichová Kateřina 1986 Slavoj Český Brod 0:53:03           6  
123 č302 Cupánek Josef 1926 SK Přerov 0:53:31         3      
124 č220 Filoun Pavel 1948 Lipany 0:54:22     28         22
125 č304 Pacner Ivan 1926 TJ Praga Praha 0:55:15         4      
126 č244 Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 0:57:41     29          
127 č267 Pinter Josef 1934 ZOM Nymburk 0:58:25       10        
128 ž06 Hlavatá
                 
                             
Mládež                
                 
Dorostenci 1984 - 85 - 1600m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 31b Linhart Tomáš 1984 OLYMP Praha 0:05:03                
2. 7b Kouba Jaroslav 1985 ŠSK Újezd nad Lesy 0:05:04                
3. 8b Rejman Jan 1984 ŠSK Újezd nad Lesy 0:05:07                
                             
                             
Starší žáci 1986 - 87 - 1600m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 92 Novák Aleš 1986 SKP Nymburk 0:05:24                
2. 30b Linhart Petr 1989 OLYMP Praha 0:05:37                
3. 85 Olšan Martin 1987 ŠSK Újezd nad Lesy 0:05:41                
4. 2b Líbal Adam 1987 SKP Nymburk 0:05:42                
5. 47 Souček Jan 1987 ŠSK ZŠ Kounice 0:05:56                
6. 50 Růžička Marek 1987 ŠSK ZŠ Kounice 0:06:12                
7. 22b Herkner Lukáš 1987 AC Třešť 0:06:28                
                             
                             
Mladší žáci 1988 - 90 - 800m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 86 Matoušek Radek 1988 ŠSK Újezd nad Lesy 0:02:46                
2. 21b Morkus František 1990 AC Třešť 0:02:46                
3. 49 Líbal Jaroslav 1988 ŠSK ZŠ Kounice 0:02:48                
4. 44 Smělý David 1989/3 Slávie Praha 0:02:56                
5. 83 Rokos Jan 1988 ŠSK Újezd nad Lesy 0:02:57                
6. 99 Kaštánek Adam 1990 ŠSK Újezd nad Lesy 0:02:58                
7. 66 Čokrt Václav 1989/7 Triatlon Český Brod 0:03:04                
8. 17b Svoboda Pavel 1990 AC Třešť 0:03:05                
9. 95 Lukáš Marek 1988 ŠSK Újezd nad Lesy 0:03:10                
10. 88 Mundok Marian 1988 Lužná 0:03:11                
11. 18b Hošek Zdeněk 1990 AC Třešť 0:03:16                
12. 20b Krejčí Oliver 1990 AC Třešť 0:03:17                
13. 45 Vrba Vojtěch 1990/1 AOTJ Slavoj Český Brod 0:03:20                
14. 89 Karbus Jan 1990/7 Pečky 0:03:31                
15. 15b Nosek Martin 1990 AC Třešť 0:03:32                
16. 16b Šťastný Jaroslav 1990 AC Třešť 0:03:52                
17. 19b Toman Lukáš 1990 AC Třešť 0:04:00                
                             
                             
Minižáci 1991 a mladší - 300m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 79 Režňák Martin 1991 ŠSK Újezd nad Lesy 54"                
2. 91 Mundok Marián 1991 Lužná 57"                
3. 25b Staněk Aleš 1991 KENAST Pečky 58"                
4. 78 Matras Lubor 1991 ŠSK Újezd nad Lesy 63"                
5. 6b Gro"ssl Ladislav 1992/8 AOTJ Slavoj Český Brod 65"                
6. 73 Pazderka Jakub 1992 ŠSK Újezd nad Lesy 67"                
7. 77 Lukáš Matěj 1993 ŠSK Újezd nad Lesy 68"                
8. 90 Pícha Tomáš 1992 Kolín 69"                
9. 46 Košata Jakub 1992 ŠSK ZŠ Kounice 69"                
10. 27b Pavlásek Tomáš 1992 Pečky 75"                
11. 82 Mu"ller Vít 1996 SKP Nymburk 95"                
                             
http//:pecky10km.wz.cz                
Dorostenky 1984 - 85 - 1600m                
poř st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
bez účasti                
                 
                             
Starší žákyně 1986 - 87 - 1600m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 3b Petroňuková Mirka 1987 SK Kotlářka 0:05:37                
2. 93 Drahokoupilová Monika 1986 SKP Nymburk 0:06:05                
3. 13b Kratochvílová Iva 1987 Sokol Hlubočepy 0:06:11                
4. 94 Zdobinská Monika 1987 SKP Nymburk 0:06:32                
5. 71 Lhotová Radka 1987 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:06:34                
6. 56 Urbanová Hana 1986 ŠSK ZŠ Kounice 0:06:53                
7. 5b Relichová Vladimíra 1986 AOTJ Slavoj Český Brod 0:06:56                
8. 75 Hlavatá Veronika 1987 Triatlon Český Brod 0:07:10                
9. 24b Nachlingerová Eliška 1986 AC Třešť 0:07:10                
? ? Lukanovičová Kateřina 1991 Pečky ? ?                
                             
                             
Mladší žákyně 1988 - 90 - 800m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 58 Plzeňská Markéta 1988 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:02:49                
2. 57 Janouchová Veronika 1988 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:02:49                
3. 14b Kratochvílová Jana 1990 Sokol Hlubočepy 0:02:50                
4. 55 Koubková Simona 1988 ŠSK ZŠ Kounice 0:02:57                
5. 59 Bakičová Markéta 1989 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:02:59                
6. 42 Bakičová Martina 1989 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:03:02                
7. 28b Katrnošková Simona 1989 Sokol Pečky 0:03:03                
8. 29b Holešovská Pavla 1989 Sokol Pečky 0:03:06                
9. 62 Vlasáková Lucie 1989 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 0:03:11                
10. 23b Pospíchalová Vendula 1990 AC Třešť 0:03:29                
                             
                             
Minižákyně 1991 a mladší - 300m                
poř. st.č. příjmení jméno nar. oddíl, bydliště čas                
1. 39 Sovadínová Nikola 1991 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 56"                
2. 41 Janouchová Lucie 1992 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 60"                
3. 38 Ševčíková Renata 1991 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 61"                
4. 43 Sovadínová Žaneta 1993 ŠSK ZŠ Újezd nad Lesy 62"                
5. 54 Hamáčková Michaela 1991 ŠSK ZŠ Kounice 63"                
6. 74 Korcová Lucie 1991 Atletik Nymburk 65"                
7. 52 Vernerová Dominika 1993 ŠSK ZŠ Kounice 67"                
8. 96 Čokrtová Jana 1992 Triatlon Český Brod 69"                
9. 26b Holoubková Petra 1992 Praha 10 69"                
10. 36 Petráková Martina 1992 Pečky 73"                
11. 10b Pospíchalová Eva 1991 AC Třešť 73"                
12. 9b Smetanová Kristína 1992 AC Třešť 74"                
13. 81 Čokrtová Kateřina 1994 Triatlon Český Brod 76"                
14. 35 Pešková Zuzana 1992 Pečky 79"                
15. 60 Sotonová Petra 1994/3 Kolín 84"                
16. 4b Karbusová Andrea 1994 Pečky 84"                
17. 12b Turková Eliška 1994 Spartak Pečky 85"                
18. 11b Kvačková Nikola 1994 Pečky 87"                
19. 32b Vrchotová Kristýna 1992 Ratenice 88"                
20. 33b Vrchotová Karolína 1995 Ratenice 88"                
21. 34b Svárovská Lucie 2000 Ratenice 0:03:45                
                             
http//:pecky10km.wz.cz                
Zde jsou výsledky ze závodů pro stahnutí ve formátu xls: Vysled51.xls
Aktualizováno: 23.10.2001
Autor: Tim
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz