wz

Pečecká desítka MJK - 10km - 2004

25 ročník
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
sobota 13. březen 2004 - 25. ročník
                                 
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž G H OP PR
1 11 Faschingbauer Pavel 1973 USK Praha 0:30:31 1                    
2 14 Vítek Miroslav 1972 Jiskra Ústí nad Orlicí 0:31:02 2                    
3 17 Čotov Ivan 1966 Datalusk Jihlava 0:31:14 3                    
4 20 Pelouch Leoš 1975 SK ALKA Chotěboř 0:31:43 4                    
5 19 Pichl Zděněk 1983 PSK Olymp Praha 0:31:49 5                    
6 10 Pokorný Lubomír 1975 TJ Jíčín 0:31:56 6                    
7 83 Klimeš Petr 1958 Slavoj Stará Boleslav 0:32:14   1                  
8 52 Wallenfels Jiří 1972 Sokol Vinohrady 0:32:35 7                    
9 67 Petronjuk Viktor 1960 TJ ČZU Praha 0:33:06   2                  
10 38 Smetana Josef 1969 AC Třešť 0:33:09 8                    
11 39 Vodička Jan 1982 Sport Centrum Jičín 0:33:13 9                    
12 41 Málek Michal 1984 Čáslav 0:33:25 10                    
13 9 Hodboď Jakub 1985 AC Slovan Liberec 0:33:27 11                    
14 18 Škvor Václav 1975 Sokol Kolín 0:33:31 12               1    
15 46 Holub Miroslav 1966 Bukovice 0:33:42 13                    
16 116 Čivrný Jiří 1953 Slovan Liberec 0:33:50     1                
17 30 Petronjuk Alex 1986 AC Kovošrot Praha 0:34:05 14                    
18 25 Čivrný Jiří 1980 Semily 0:34:21 15                    
19 2 Lhota Petr 1977 Sokol Kolín - Pečky 0:34:28 16               2   1
20 15 Tichý František 1966 TURBO Chotěboř 0:34:34 17                    
21 28 Fořt Martin 1968 Sokol Kolín 0:34:36 18               3    
22 12 Ulich Petr 1968 MT Nové Město nad Metují 0:34:43 19                    
23 32 Hodboď Miroslav 1974 SKP Atletik Nymburk 0:34:46 20                    
24 55 Suchánek Petr 1972 AC Obora hvězda 0:35:03 21                    
25 68 Holcr Milan 1962 AK Bílina 0:35:06   3                  
26 47 Šedina Jan 1984 Sokol Kolín 0:35:09 22               4    
27 217 Klimešová Jana 1970 USK Praha 0:35:16           1          
28 33 Firych Zdeněk 1977 TURBO Chotěboř 0:35:32 23                    
29 24 Dušek Luboš 1975 Liga 100 Praha 0:36:00 24                    
30 202 Šimková Helena 1978 Sokol Kolín 0:36:13           2       1  
31 85 Horáček Petr 1962 Ironman Sudoměř 0:36:20   4                  
32 45 Gruml Vilém 1967 Sokol Kolín 0:36:32 25               5    
33 13 Bláha Tomáš 1981 HAC Praha 0:36:40 26                    
34 115 Švec Miroslav 1952 Sokol Potštejn 0:36:52     2                
35 80 Paleček Bohumil 1957 Průhonice 0:36:53   5                  
36 5 Bloudíček Petr 1981 AC Třešť 0:36:53 27                    
37 74 Kubr Václav 1955 Labe Tri Club 0:37:06   6                  
38 216 Petronjuková Mirka 1987 AC Kovošrot Praha 0:37:12           3          
39 77 Ševčík Luděk ing. 1959 TURBO Chotěboř 0:37:14   7                  
40 34 Novák Aleš 1986 SKP Atletik Nymburk 0:37:35 28                    
41 22 Mocek Tomáš 1979 AC Vysoké Mýto 0:37:41 29                    
42 65 Hodboď Radko 1958 AC Slovan Liberec 0:37:44   8                  
43 48 Strejček Jan 1986 AC Pardubice 0:37:45 30                    
44 105 Varchola Milan 1951 CUPRUM Povrly 0:37:48     3                
45 73 Tarant Jiří 1958 Praha - 10 0:38:00   9                  
46 70 Urbanec Vladimír 1958 MK Kladno 0:38:03   10                  
47 7 Hudcovic Tomáš 1965 Nové Město nad Metují 0:38:07 31                    
48 110 Pecháček Štepán 1953 Fabory Praha 0:38:08     4                
49 143 Libra Jiří 1937 LBC Nové Město nad Metují 0:38:09       1              
50 69 Flídr Jan 1957 MK Kladno 0:38:12   11                  
51 71 Hanzálek Stanislav 1957 Labe Tri Club 0:38:27   12                  
52 210 Fořtová Iveta 1972 Sokol Kolín 0:38:29           4       2  
53 29 Ondrášek Marek 1974 Delta Team 0:38:29 32                   2
54 126 Martínek Jiří 1949 Sokol Kolín 0:38:32     5           6    
55 61 Peška Luděk 1961 Kenast Pečky 0:38:35   13             7   3
56 86 Rosenberger Luboš 1962 Sokol Kolín 0:38:38   14             8    
57 75 Klusoň Petr 1963 Stará Boleslav 0:38:39   15                  
58 31 Lyadskyj Oleksandr 1968 PIM 0:38:41 33                    
59 118 Říha Miroslav 1945 Sokol Sadská 0:38:42     6                
60 127 Čech Jaroslav 1941 Liga 100 0:38:47       2              
61 101 Černý Vladimír 1952 HAC Praha 0:38:51     7                
62 35 Šimák Radek 1983 SKP Atletik Nymburk 0:39:07 34                    
63 89 Hamerník Jan 1955 Úvaly 0:39:14   16                  
64 49 Zvoník Jiří 1980 Hatě 0:39:15 35               9    
65 91 Knýř Jan 1960 ABK Liberec 0:39:16   17                  
66 124 Balšánek Vladimír 1939 Dukla Praha 0:39:19       3              
67 51 Šanda Jiří 1971 Sprint Klub Čáslav 0:39:23 36                    
68 43 Vinohradník Luboš 1984 Sokol Kolín 0:39:24 37               10    
69 92 Miler Václav 1962 Sokol Kolín 0:39:35   18             11    
70 1 Nosek Robert 1969 Delta Team 0:39:44 38                   4
71 123 Rock Jan 1954 AC OH Praha 0:39:45     8                
72 3 Tůma Jiří 1988 RC Vlašim 0:39:58 39                    
73 100 Ján Jan 1951 RC Vlašim 0:40:08     9                
74 104 Wollentheit Zdeněk 1949 AKA Stříbrníky 0:40:11     10                
75 185 Zeman Pavel 1943 KRB Chrudim 0:40:14       4              
76 243 Westrmaier Jiří 1953 SK-Westrmaier Kolová 0:40:15     11                
77 132 Vítek Jindřich 1948 ABK Liberec 0:40:19     12                
78 56 Něměc Jan 1973 Kolín 0:40:20 40               12    
79 66 Straka Samuel 1958 SBK Nový Vestec 0:40:22   19                  
80 53 Smola Jan 1967 KRB Chrudim 0:40:35 41                    
81 21 Bureš Milan 1981 AC Ganja Bystrc 0:40:41 42                    
82 23 Paroulek Jaroslav 1970 SKP Nymburk 0:40:45 43                    
83 214 Novotná Dagmar 1970 TURBO Chotěboř 0:40:50           5          
84 121 Alexa Jiří 1953 KRB Chrudim 0:41:08     13                
85 203 Švecová Tereza 1977 Sokol Potštejn 0:41:12           6          
86 117 Tůma František 1953 MK Kladno 0:41:35     14                
87 63 Tůma Jiří 1963 RC Vlašim 0:41:54   20                  
88 215 Fousková Petra 1981 Sprint Klub Čáslav 0:41:56           7          
89 26 Krátký Josef 1965 KP BKÚ Mělník 0:42:02 44                    
90 209 Kubrová Dagmar 1963 Labe Tri Club 0:42:09             1        
91 131 Fiala Jan 1953 Nemocnice Kolín 0:42:09     15           13    
92 102 Kubát Jiří 1950 Kolín 0:42:54     16           14    
93 148 Mišek Michal 1939 Liga 100 Praha 0:42:58       5              
94 241 Mališová Karla 1960 USK Praha 0:42:59             2        
95 16 Vanický Miroslav 1965 SKP Nymburk 0:43:01 46                    
96 40 Novotný Jiří 1966 TURBO Chotěboř 0:43:01 45                    
97 146 Holubec Josef 1943 LoKo Trutnov 0:43:04       6              
98 82 Petržílek Zdeněk 1955 KRB Chrudim 0:43:08   21                  
99 42 Foltýn Jaromír 1969 Pečky 0:43:10 47               15   5
100 139 Konývka Zdeněk 1953 Sokol Kolín 0:43:12     17           16    
101 44 Herda Jan 1983 Dobřichov 0:43:25 48               17   6
102 107 Kozel Karel 1954 MK Kladno 0:43:26     18                
103 130 Vyskočil Jaromír 1946 Sokol Kolín 0:43:27     19           18    
104 122 Pěkný Jan 1952 Praha 0:43:40     20                
105 136 Horyna Miroslav Ing. 1954 Praha - Zahradní město 0:43:50     21                
106 114 Janata Jiří 1950 Kolín 0:43:59     22           19    
107 50 Jahoda Tomáš 1976 Bohnice 0:44:04 49                    
108 95 Strejček Pavel 1959 Gymnázium Poděbrady 0:44:12   22                  
109 108 Pejša Jaroslav 1948 Sokol Kolín 0:44:14     23           20    
110 96 Nový Břetislav 1947 Sabzo Praha 0:44:15     24                
111 113 Adámek Petr 1954 Meteor - 8 0:44:20     25                
112 87 Valta Stanislav 1958 Kolín 0:44:21   23             21    
113 72 Čižinský Jaromír 1955 Sokol Kolín 0:44:23   24             22    
114 103 Alexa Miroslav 1947 KRB Chrudim 0:44:28     26                
115 109 Fišer Milan 1953 SK Bečváry 0:44:33     27           23    
116 81 Páris Attila 1960 KRB Chrudim 0:44:39   25                  
117 76 Herbst Josef 1956 Brandýs nad Labem 0:44:47   26                  
118 90 Šedina Ratislav 1961 SPA Kolín 0:44:50   27             24    
119 111 Plzák Jiří 1946 Sabzo Praha 0:44:56     28                
120 4 Chalupa Tomáš 1982 AC Třešť 0:45:00 50                    
121 219 Grumlová Ivana 1971 Sokol Kolín 0:45:02           8       3  
122 200 Procházková Alice 1959 MK Kladno 0:45:04               1      
123 8 Dvořák Jiří 1989 7.ZŠ Kolín II 0:45:17 51               25    
124 84 Lanc Roman 1962 Kolín 0:45:23   28             26    
125 79 Škvor Josef 1955 CK Bítovská 0:45:35   29                  
126 165 Čížek František 1943 TURBO Chotěboř 0:45:36       7              
127 140 Veselý Milan 1948 Sokol Kolín 0:45:37     29           27    
128 129 Rosůlek Josef 1949 SKP Atletik Nymburk 0:45:42     30                
129 64 Herzig Michal 1962 TJ Liga 100 Praha 0:45:44   30                  
130 93 Dbalý Vladimír 1959 Liga TJ 100 0:45:51   31                  
131 62 Hudcovic Michal 1963 Pečky 0:46:00   32             28   7
132 78 Fišter Štefan 1964 Čáslav 0:46:32   33                  
133 207 Pštrossová Marie 1959 AVC Praha 0:46:35               2      
134 37 Chytka Tomáš 1966 Praha - 8 0:46:43 52                    
135 97 Dolejš Radomír 1958 Sabzo Praha 0:46:52   34                  
136 119 Dobiáš Ludvík 1946 Poděbrady 0:46:56     31                
137 120 Doležal Jan 1954 TJ Poděbrady 0:47:11     32                
138 211 Vergeinerová Eva 1962 Osečná 0:47:32             3        
139 94 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sázavou 0:47:34   35                  
140 150 Culka Václav 1935 Liga 100 Kostelec nad/Orl. 0:47:42       8              
141 135 Zlatníček Josef 1934 VSK FEL Praha 0:47:50         1            
142 88 Čokrt Václav 1959 TTC Český Brod 0:48:04   36             29    
143 152 Biško Miroslav 1944 AVC Praha 0:48:25       9              
144 125 Vágner Jiří 1941 Praha 0:48:45       10              
145 106 Sobotka Bohumil 1954 Sokol Kolín 0:48:49     33           30    
146 151 Gaman Jaroslav 1935 Avanti Havířov 0:48:50       11              
147 218 Hodboďová Jiřina 1958 Liberec 0:48:59               3      
148 112 Šimon Jiří 1952 Liga 100 Praha 0:49:03     34                
149 138 Dotlačil Zdeněk 1953 Sabzo Praha 0:49:25     35                
150 147 Ollé Ludvík 1939 KDOS KOVO Škoda Ml. Bol. 0:49:54       12              
151 134 Leheček Antonín 1931 AVC Praha 0:50:02         2            
152 149 Stach Miroslav 1939 Tesla Žižkov 0:50:03       13              
153 6 Zoufalý Libor 1978 Pečky 0:50:29 53               31   8
154 201 Zeidlerová Jarmila 1951 AVC Praha 0:50:32               4      
155 36 Hulec Jan 1981 Orlické Záhoří 0:50:34 54                    
156 27 Hulec Vít 1978 Rychnov nad Kněžnou 0:50:44 55                    
157 133 Straková Zuzana 1960 SBK Nový Vestec 0:51:02             4        
158 54 Toman Václav 1972 SKP Nymburk 0:51:56 56                    
159 144 Doleček František 1943 Slavoj Stará Boleslav 0:52:31       14              
160 145 Čumpelík Vladimír 1939 KRB Chrudim 0:52:37       15              
161 128 Plešinger Stanislav 1938 Sokol Kolín 0:52:45       16         32    
162 175 Vodička Jindřich 1944 Sport Centrum Jičín 0:53:16       17              
163 137 Běhal Jaromír 1948 Sabzo Praha 0:53:53     36                
164 141 Dr. Fiedler Miloslav 1943 MV ČR 0:54:31       18              
165 204 Relichová Vladimíra 1986 Slavoj Český Brod 0:56:25           9       4  
166 142 Cupánek Josef 1926 SK Přerov 1:08:03         3            
167 213 Květoňová Alena 1984 SKP Atletik Nymburk DNF           A          
                                 
                                 
Pavel Faschingbauer vítězem Pečecké desítky
Pavel Faschingbauer z USK Praha se stal vítězem 25.ročníku Pečecké desítky memoriálu Jardy Kvačka.
Vítěz nasadil k rozhodujícímu úniku na třetím kilometru v Ratenicích , kdy se odpoutal od dvojce Čotov,Vítek. Na obrátce zaostávali oba pronásledovatelé o 30 vteřin . Prakticky se stejným náskokem proběhl Faschingbauer vítězně cílem. Faschingbauer, který
je v současnosti zřejmě náš nejlepší vytrvalec po závodě prohlásil, že se letos pokusí splnit limit na marathonské trati a startovat na olympiádě v Aténách. V kategorii žen zvítězila s téměř minutovým náskokem Jana Klimešová z USK Praha. Letošního ročníku se zúčastnilo 167 závodníků, což je druhá největší účast v historii závodu. Byly překonány dva traťové rekordy a to v kategorii mužů nad padesát let Jiřím Čivným ze Slovanu Liberec a v kategorii žen nad 45 let Alicí Procházkovou z MK Kladno. Výsledné časy znehodnotil vítr, který především do obrátky v Cerhenicích ubíral běžcům z výsledných časů cenné vteřiny. Okresními přeborníky v silničním běhu na 10 km se staly atleti Sokola Kolín Václav Škvor a Helena Šimková.
Uznání zaslouží čin Michala Hudcovice z Peček, který neváhal přerušit závod a poskytnout
první pomoc zdravotně indisponované nymburské závodnici Aleně Květoňové.

Aktualizováno: 14.3.2004
Autor: xp
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz