wz

12.3.2005

26. ročník
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
sobota 12. březen 2005 - 26. ročník
                                 
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno oddíl, bydliště r.nar. čas A B C D E Ž G H OP PR
1 1 Bláha Jan Sokol České Budějovice 1971 0:32:21 1                    
2 40 Šmíd Michal Hvězda SKP Pardubice 1971 0:32:22 2                    
3 16 Pechek Petr Maratonstav Úpice 1983 0:32:27 3                    
4 3 Vaculka Petr AK Most 1985 0:33:17 4                    
5 2 Havelka Petr AC kobras Praha 1890 1972 0:33:40 5                    
6 28 Smetana Josef AC Třešť 1969 0:33:45 6                    
7 59 Klimeš Petr Slavoj Stará Boleslav 1958 0:33:49   1                  
8 32 Wallenfels Jiří Sokol Vinohrady 1972 0:33:50 7                    
9 104 Smrčka Miloš BK Říčany 1954 0:33:52     1                
10 39 Tichý František Turbo Chotěboř 1966 0:34:21 8                    
11 38 Holub Miroslav Bukovice 1966 0:34:21 9                    
12 44 Vodička Jan SC Jičín 1982 0:34:57 10                    
13 13 Lhota Petr Sokol Kolín - Pečky 1977 0:35:30 11                    
14 190 Klimešová Jana USK Praha 1970 0:35:55           1          
15 27 Čivrný Jiří Semily 1980 0:36:15 12                    
16 31 Pichl Jan Sokol Kolín 1982 0:36:20 13                    
17 73 Paták Pavel Diana Praha 1971 0:36:21 14                    
18 26 Beran Marcel AK Škoda Plzeň 1977 0:36:44 15                    
19 114 Čivrný Jiří Slovan Liberec 1953 0:36:55     2                
20 41 Katsiedl Michal AC Praha 1890 1982 0:37:04 16                    
21 46 Petronjuk Alex AC Kovošrot Praha 1986 0:37:09 17                    
22 60 Hudcovic Tomáš Nové Město nad Metují 1965 0:37:16   2                  
23 11 Janata Milan Maratónstav Úpice-Stračov 1985 0:37:23 18                    
24 14 Němec Jan Kolín 1973 0:37:31 19                    
25 50 Firych Zdeněk Turbo Chotěboř 1977 0:38:29 20                    
26 6 Flídr Jan ml. TEPO Kladno 1989 0:38:32 21                    
27 62 Hodboď Radko AC Slovan Liberec 1958 0:38:33   3                  
28 30 Vaňuš Jozef PIM RC 1978 0:38:35 22                    
29 68 Michalec Roman Spartak Čelákovice 1965 0:38:35   4                  
30 105 Tausinger Igor Crotalus Praha 1949 0:38:38     3                
31 49 Vodička Josef SC Jičín 1980 0:38:40 23                    
32 197 Mostecká Jana PSK Olymp 1982 0:38:42           2          
33 43 Koupílek Jiří RC PIM Praha 1966 0:38:58 24                    
34 36 Kupr Jan LOKO Nymburk 1985 0:39:04 25                    
35 191 Doležalová Monika AC Domažlice 1978 0:39:13           3          
36 113 Hasal karel Generali Pojišťovna 1953 0:39:26     4                
37 24 Ondrášek Marek DELTA Team 1974 0:39:30 26                   2
38 201 Petronjuková Miroslava AC Kovošrot Praha 1987 0:39:32           4          
39 122 Hamerník Jan Úvaly 1955 0:39:33     5                
40 51 Flídr Jan MK Kladno 1957 0:39:43   5                  
41 35 Kupr Jaroslav LOKO Nymburk 1980 0:40:09 27                    
42 34 Jahoda Tomáš Sokol Vršovice 1976 0:40:19 28                    
43 207 Báčová Anna TJ Svitavy   0:40:33             1        
44 69 Miler Václav Sokol Kolín 1962 0:40:34   6             4    
45 66 Cmelík Martin LTC Nymburk 1965 0:40:46   7                  
46 67 Tarant Jiří Praha 10 1958 0:40:58   8                  
47 22 Fojtů Petr Biomedica Říčany 1987 0:41:13 29                    
48 79 Peška Luděk KENAST Pečky 1961 0:41:29   9             5   3
49 29 Zícha Ondřej Sokol Vinohrady 1982 0:41:32 30                    
50 148 Říha Miroslav Sokol Sadská 1945 0:41:35       1              
51 61 Hrček Petr Brandýs nad Labem 1961 0:41:40   10                  
52 58 Straka Samuel SBK Nový Vestec 1958 0:41:41   11                  
53 81 Rosenberger Luboš Sokol Kolín 1962 0:41:42   12             6    
54 25 Černý Marián Kolín 1979 0:41:50 31               7    
55 7 Nosek Robert DELTA Team 1969 0:41:52 32                   4
56 33 Miler Pavel Kostelec 1979 0:41:54 33                    
57 48 Kotyk Jan JAPE Kolín 1972 0:42:04 34               8    
58 12 Krameš Jaroslav Praha 8 1974 0:42:07 35                    
59 120 John Vladimír Olymp Praha 1955 0:42:14     6                
60 124 Martínek Jiří Sokol Kolín 1949 0:42:19     7           9    
61 53 Kubr Václav AC LAURA 1962 0:42:51   13                  
62 70 Krátký Josef KP BKU Mělník 1965 0:42:52   14                  
63 15 Paroulek Jaroslav SKP Nymburk 1970 0:42:58 36                    
64 202 Grycová Petra AC Kovošrot Praha 1987 0:43:12           5          
65 102 Ján Jan RC Vlašim 1951 0:43:17     8                
66 209 Novotná Dagmar Turbo Chotěboř 1970 0:43:19             2        
67 52 Kratochvíl Miroslav Sokol Hlubočepy 1959 0:43:23   15                  
68 45 Herda Jan Dobřichov 1983 0:43:26 37               10   5
69 146 Hlusička Josef Liga 100 Praha 1938 0:43:46       2              
70 8 Houžvička Ivan TTC Český Brod 1968 0:43:57 38               11    
71 21 Dvořák Jiří Atletika Kolín 1989 0:44:06 39               12    
72 112 Kubát Jiří Kolín 1950 0:44:12     9           13    
73 219 Mališová Karla USK Praha 1960 0:44:20               1      
74 65 Strejček Pavel Gymnázium Poděbrady 1959 0:44:22   16                  
75 107 Čižinský Jaromír SABZO Praha 1955 0:44:22     10                
76 54 Tůma Jiří RC Vlašim 1963 0:44:27   17                  
77 64 Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 1956 0:44:31   18                  
78 57 Vanický Miroslav SKP TRIATLON Nymburk 1965 0:44:32 40                    
79 108 Fišer Milan SK Bečváry 1953 0:44:53     11           14    
80 74 Šanda Jiří Sokol Kolín 1971 0:45:20 41               15    
81 123 Konývka Zdeněk Sokol Kolín 1953 0:45:23     12           16    
82 77 Procházka Jaroslav Světlá nad Sázavou 1961 0:45:27   19                  
83 72 Vojtěch Jonáš TRI SKI Horní Počernice 1989 0:45:29 42                    
84 71 Novotný Jiří Turbo Chotěboř 1966 0:45:32 43                    
85 117 Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice 1946 0:45:46     13                
86 106 Zajíc Jan Hvězda SKP Pradubice 1953 0:45:55     14                
87 42 Trbůšek René Čelákovice 1976 0:46:08 44                    
88 37 Kaplan Daniel Poděbrady 1977 0:46:29 45                    
89 110 Veselý Milan Sokol Kolín 1948 0:46:38     15           17    
90 109 Dobiáš Ludvík Poděbrady 1946 0:47:00     16                
91 200 Kratochvílová Iva PSK OLYMP Praha 1987 0:47:03           6          
92 78 Valta Stanislav Kolín 1958 0:47:04   20             18    
93 142 Jantsch Vítězslav Liaz Jablonec 1935 0:47:09         1            
94 10 Hulec Vít Rychnov nad Kněžnou 1978 0:47:09 46                    
95 119 Rosůlek Josef SKP Nymburk 1949 0:47:40     17                
96 63 Wiesner Jiří Spartak Police nad Metují 1956 0:48:29   21                  
97 204 Grumlová Ivana Sokol Kolín 1971 0:48:29           7       1  
98 116 Plzák Jiří SABZO Praha 1946 0:48:30     18                
99 5 Foltýn Jaromír Pečky 1969 0:48:42 47               19   6
100 145 Gaman Jaroslav Avanti Havířov 1935 0:48:46         2            
101 121 Horyna Miroslav Praha - Zahradní město 1954 0:48:52     19                
102 56 Hudcovic Michal Pečky 1963 0:48:55   22             20   7
103 23 Mařík Petr ČD Bohumín 1966 0:49:21 48                    
104 115 Šimon Jiří Liga 100 Praha 1952 0:49:27     20                
105 210 Hodboďová Jiřina Liberec 1958 0:49:57               2      
106 9 Hulec Jan Rychnov nad Kněžnou 1971 0:50:26 49                    
107 80 Miřejovský Tomáš SABZO Praha 1961 0:50:47   23                  
108 47 Toman Václav SKP Nymburk 1972 0:52:07 50                    
109 162 Culka Václav Liga 100 Kostelec n/Orlicí 1935 0:52:10         3            
110 194 Klimešová Alena Bukovice 1963 0:52:24             3        
111 111 Sobotka Bohumil Sokol Kolín 1954 0:52:26     21           21    
112 192 Zeidlerová Jarmila SKD Benešov 1951 0:52:36               3      
113 141 Zlatníček Josef Poděbrady 1934 0:52:55         4            
114 144 Leheček Antonín AVC Praha 1931 0:54:01         5            
115 20 Zoufalý Libor Pečky 1978 0:54:15 51               22   8
116 147 Plešinger Stanislav Sokol Kolín 1938 0:54:30       3         23    
117 118 Běhal Jaromír SABZO Praha 1948 0:54:49     22                
118 143 Stach Miroslav Tesla Žižkov 1939 0:58:16       4              
119 161 Pachman Otakar SABZO Praha 1944 1:02:10       5              
120 331 Požgayová Jana AVC Praha 1955 1:05:08             4        
                                 
                                 
Vítězem Pečecké desítky se stal Jan Bláha ze Sokol České Budějovice
Jan Bláha ze Sokolu České Budějovice se stal vítězem 26. ročníku Pečecké desítky - Memoriálu Jardy Kvačka. O prvenství rozhodl až ve finiši, když v cílové rovince udržel těsný náskok před Michalem Šmídem z SKP Pardubice. Mezi ženami vyhrála suverénně Jana Klimešová z USK Praha. Okresními přeborníky se stali Petr Lhota ze Sokola Kolín a Ivana Grumlová rovněž ze Sokola Kolín. Silničnímu závodu na 10 km tentokrát příliš nepřálo počasí. Chlad a vítr způsobily,že na start se postavilo 121 závodníků. To je o padesát méně než vloni. Rovněž výsledné časy jsou poznamenány nepřízní počasí.
                                 
    Vinohradník Luboš   Lhota Petr         Katrnoška Jiří
    hlavní rozhodčí   výsledky         ředitel závodu
Pečecká desítka - Stretch běh mládeže
sobota 13. březen 2004
 
Dorostenci 1 míle - 1609m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 15 Zajíc Jakub 1989 Hvězda SKP Pardubice 0:05:28
2. 27 Čokrt Václav 1989 TTC Český Brod 0:05:39
3. 5 Dvořák Jiří 1989 Kolín 0:05:46
 
Starší žáci 1 míle - 1609m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1 51 Kacafírek Lukáš 1991 AC Třešť 0:05:57
2 3 Svěrák Jan 1991 AC Třešť 0:05:58
3 39 Chuchla Pavel 1990 ŠSK ZŠ Kounice 0:06:44
4 49 Jelínek Jirka 1991 AC Třešť 0:07:26
 
Mladší žáci 800m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 23 Ján Jan 1993 RC Vlašim 0:03:03
2. 25 Tichý František 1994 Světlá nad Sázavou 0:03:16
3. 50 Světlýk Tomáš 1992 Pečky 0:03:36
4 52 Pavlásek Tomáš 1992 Pečky 0:03:48
5 17 Baloun Jan 1994 Nymburk 0:03:52
6 18 Vanický Jan 1993 Nymburk 0:03:58
7. 8 Dvořák Tomáš 1992 Kolín 0:03:12
8. 62 Světlý Radek 1994 Pečky 0:04:00
 
Minižáci 300m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 35 Novotný Vojtěch 1996 Sokol Kolín 58s
2. 50 Domín Tomáš 1996 ŠSK ZŠ Kounice 60s
3. 20 Kašpar Vojtěch 1996 Český Brod 0:01:02
4 37 Hudcovic Timoteus 1996 Pečky 0:01:04
5 10 Pivoňka Jan 1996 AC Třešť 0:01:05
6 52 Verner Adam 1996 ŠSK ZŠ Kounice 0:01:07
7. 47 Jehlička Jakub 1995 ŠSK ZŠ Kounice 0:01:10
8. 28 Bulan Petr 1995 Pečky 0:01:12
9. 21 Kašpar Patrik 1998 ZŠ Tatce 0:01:15
10. 32 Lucián Martin 1996 Pečky 0:01:16
11. 30 Svoboda Jakub 1996 Pečky 0:01:26
12. 16 Březina Jiří 1997 ZŠ Tatce 0:01:27
13. 19 Bulan Pavel 1998 Pečky 0:01:34
 
Předškolní 200m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 33 Novotný Marek 2000 Sokol Kolín 68s
2. 40 Hudcovic Samuel 2002 Pečky 20m
Pečecká desítka - Stretch běh mládeže
sobota 13. březen 2004
           
Dorostenky 1 míle - 1609m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 29 Čokrtová Eva   TTC Český Brod 0:06:52
           
           
Starší žákyně 1 míle - 1609m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 2 Pivoňková Alexandra 1991 AC Třešť 0:06:54
2. 12 Mádlíková Nikola 1991 Pečky 0:07:12
3. 24 Tichá Klára 1991 Hvězda Pardubice 0:07:19
4. 9 Lukaničová Katka 1991 Sokol Vinohrady Praha 0:09:48
5. 1 Smočková Martina 1990 Sokol Vinohrady Praha 0:09:48
           
           
Mladší žákyně 800m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 42 Rezková Denisa 1993 ŠSK ZŠ Kounice 0:03:04
2. 7 Smetanová Kristina 1992 AC Třešť 0:03:06
3. 8 Prášková Anna 1994 AC Třešť 0:03:11
4. 31 Čokrtová Jana 1992 TTC Český Brod 0:03:12
5. 9 Dvořáková Pavla 1994 VII. ZŠ Kolín 0:03:20
6. 34 Čokrtová Kateřina 1994 TTC Český Brod 0:03:34
7. 41 Fousová Anna 1993 ŠSK ZŠ Kounice 0:03:42
8. 36 Hudcovicová Sára 1994 Pečky 0:04:02
9. 4 Jiranová Helena   Chválovice 0:04:10
10. 53 Prášková Tereza 1996 AC Třešť 0:04:17
11. 45 Řezáčová Markéta 1994 ZŠ Tatce 0:04:40
12. 74 Pavlasová Tereza 1994 Pečky 0:04:55
           
           
Minižákyně 300m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 3 Svobodová Anna 1996 Dobřichov 0:00:59
2. 11 Prášková Tereza 1996 AC Třešť 0:01:03
3. 43 Fendrychová Lucie 1995   0:01:06
4. 44 Kefurtová Aneta 1995 ŠSK ZŠ Kounice 0:01:08
5. 38 Hudcovicová Rebeka 1998 Pečky 0:01:11
6. 51 Černá Tereza 1997 ZŠ Tatce 0:01:16
7. 5 Březinová Lucie   Tatce 0:01:37


Aktualizováno: 13.3.2005
Autor: lhota Petr
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz