wz

Vysledkova listina - 10km

Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka -9.3.2002
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
1 4 Čotov Ivan 1966 Brno 0:30:59 1              
2 č71 Klimeš Petr 1958 Dukla Praha 0:31:24   1            
3 6 Drahoňovský Aleš 1972 AC Turnov 0:31:27 2              
4 13 Pichl Zdeněk 1983 Sokol Kolín 0:31:32 3             1
5 15 Havel Tomáš 1975 Olymp Praha 0:31:36 4              
6 14 Vejlupek Jan 1971 Sokol Kolín 0:31:42 5             2
7 45 Wainer Jan 1976 ASK ELNA Počerady 0:31:45 6              
8 5 Vodehnal Jan 1975 AFK SKP Pardubice 0:31:54 7              
9 1 Matyáš Radim 1975 PSK Olymp Praha 0:32:47 8              
10 28 Till Pavel 1965 Sokol Kolín 0:32:50 9             3
11 č67 Petroňuk Viktor 1960 TJ CZU Praha 0:32:53   2            
12 č74 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 0:33:09   3            
13 2 Fikes Metoděj 1967 AC Kablo Kladno 0:33:15 10              
14 č76 Horáček Petr 1962 Burza Praha 0:33:24   4            
15 21 Vodička Jan 1982 Sportcentrum Jičín 0:33:29 11              
16 35 Vaculka Richard 1970 AK Železárny Prostějov 0:33:37 12              
17 32 Morkes David 1972 Spartak Praha 4 0:33:39 13              
18 č73 Wastl Miroslav 1960 AFK Chrudim 0:33:46   5            
19 3 Hřích Jan 1973 SKP Louny 0:34:10 14              
20 26 Mazač Jarda 1968 Maratonstav Úpice 0:34:23 15              
21 57 Pichl Jan 1982 Sokol Kolín 0:34:30 16             4
22 z27 Smitka Ladislav 1952 KP BKÚ Mělník 0:34:35     1          
23 č69 Borůvka Jiří 1956 SK Nové Město n. Metují 0:34:39   6            
24 44 Wainer Michal 1974 ASK ELNA Počerady 0:34:42 17              
25 25 Hodboď Miroslav 1974 SKP Atletik Nymburk 0:34:44 18              
26 24 Novák Martin 1981 AC Start Karlovy Vary 0:35:02 19              
27 33 Smetana Josef 1969 AC Třesť 0:35:05 20              
28 z19 Stolařík Josef 1951 ACOH Praha 0:35:09     2          
29 56 Dušek Luboš 1975 Liga 100 Praha 0:35:26 21              
30 51 Polanský Dan 1983 Asics Team 0:35:28 22              
31 11 Alexa Jaroslav 1974 KRB Chrudim 0:35:32 23              
32 12 Gruml Vilém 1967 Sokol Kolín 0:35:35 24             5
33 z17 Tausinger Igor 1949 Crotalus 0:35:37     3          
34 18 Sátra Pavel 1974 RC Vlašim 0:35:40 25              
35 37 Ulma Tomáš 1964 Praha 3 0:35:53 26              
36 27 Nikl Jaroslav 1977 AFK Chrudim 0:36:00 27              
37 z5 Varchola Milan 1951 Cuprum Povrly 0:36:14     4          
38 č78 Roubík František 1956 Čerčany 0:36:18   7            
39 b73 Brázdilová Lada 1978 AK Kroměříž 0:36:23           1    
40 50 Holata Jakub 1982 Sokol Kolín 0:36:33 28             6
41 29 Katsiedl Michal 1982 PSK Olymp Praha 0:36:35 29              
42 40 Špringr Zdeněk 1970 Sokol Milovice 0:36:37 30              
43 č72 Ševčík Luděk 1959 Turbo Chotěboř 0:36:38   8            
44 z35 Kříž Milan 1946 TJ Liga Praha 0:36:39     5          
45 22 Vodička Josef   Sportcentrum Jiří 0:36:45 31              
46 h3 Řezáč Ivo 1941 Chemopetrol Litvínov 0:36:47       1        
47 z7 Wollenheit Zdeněk 1949 AKA Stříbrníky 0:36:53     6          
48 č86 Tarant Jiří 1958 Praha 10 0:36:55   9            
49 č75 Hons Václav 1954 MK Kladno 0:37:00   10            
50 41 Vaněček Jáchym 1978 P6 0:37:12 32              
                           
                           
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
51 53 Firych Zdeněk 1977 Turbo Chotěboř 0:37:14 33              
52 55 Němec Jan 1963 Sudějov 0:37:15 34             7
53 16 Nosek Robert 1969 SAZEX Pečky 0:37:30 35             8
54 b72 Petroňuková Mirka 1987 AC Kovošrot Praha 0:37:31           2    
55 č85 Urbanec Vladimír 1958 MK Kladno 0:37:32   11            
56 č70 Kubr Václav 1955 Labe Tri Klub Hr. Králové 0:37:36   12            
57 č87 Miler Václav 1962 Sokol Kolín 0:37:38   13           9
58 č88 Polanský Petr 1956 IRONMAN Sudoměř 0:37:44   14            
59 17 Pavlica Petr 1963 TUKAS Praha 0:37:46 36              
60 č93 Rock Jan 1954 ACOH Praha 0:37:48   15            
61 h18 Čech Jaroslav 1941 Liga 100 Praha 0:37:50       2        
62 č79 Tůma František 1953 MK Kladno 0:38:08   16            
63 7 Honzík Tomáš 1970 TU Liberec 0:38:10 37              
64 h5 Balšánek Vladimír 1939 Dukla Praha 0:38:11       3        
65 h9 Libra Jiří 1937 LBC Nové Město n. Metují 0:38:12       4        
66 47 Kotyk Jan 1972 JaPe Kolín 0:38:16 38             10
67 z1 Ján Jan 1951 RC Vlašim 0:38:18     7          
68 10 Strejček Jan 1986 Sokol Kolín 0:38:21 39             11
69 z32 Martínek Jiří 1949 Sokol Kolín 0:38:22     8         12
70 48 Koupilek Jiří 1966 Kolovraty 0:38:33 40              
71 z29 Říha Miroslav 1945 Sokol Sadská 0:38:35     9          
72 52 Novotný Jiří 1966 Turbo Chotěboř 0:38:36 41              
73 b75 Havlová Petra 1976 Olymp Praha 0:38:49           3    
74 z2 Ryba Milan 1952 AVC Praha 0:38:52     10          
75 43 Kaňkovský Martin 1972 Sokol Kolín 0:38:55 42             13
76 9 Foltýn Jaromír 1969 BK Team Pečky 0:39:02 43             14
77 č61 Peška Luděk 1961 Kenast Pečky 0:39:10   17           15
78 z13 Losman Miroslav 1951 TJ 100 Hr. Králové 0:39:20     11          
79 č83 Zitko Jiří 1954 KRB Chrudim 0:39:33   18            
80 36 Šanda Jiří 1971 AC Čáslav 0:39:44 44              
81 38 Frabša Michal 1965 ČSFU Praha 0:39:48 45              
82 58 Smola Jan 1967 KRB Chrudim 0:39:55 46              
83 b77 Tomass Daniela 1974 LG NIKE Berlin 0:39:58           4    
84 49 Paroulek Jaroslav 1970 SKP Atletik Nymburk 0:40:01 47              
85 z28 Bříza Vladimír 1951 KRB Chrudim 0:40:04     12          
86 z30 Zeman Pavel 1943 KRB Chrudim 0:40:10     13          
87 č63 Straka Samuel 1958 SBK Nový Vestec 0:40:13   19            
88 h2 Merunka Jan 1940 MK Kladno 0:40:19       5        
89 č62 Kratochvíl Miroslav 1959 TJ Sokol Hlubočepy 0:40:21   20            
90 č92 Rosenberger Luboš 1962 Sokol Kolín 0:40:25   21           16
91 39 Houžvička Ivan   TTC Český nBrod 0:40:38 48             17
92 č82 Drozd Jiří 1957 Severka Pardubice 0:40:43   22            
93 z10 Štrup Jan 1951 Sokol Kolín 0:40:49     14         18
94 č77 Kozel Karel 1954 MK Kladno 0:41:00   23            
95 b76 Novotná Dagmar 1970 Turbo Chotěboř 0:41:00           5    
96 č84 Kaltmeyer Tomáš 1959 Prachatice 0:41:02   24            
97 z19 Němeček Jiří 1951 AVC Praha 0:41:03     15          
98 20 Tůma Jiří 1963 RC Vlašim 0:41:13 49              
99 z9 Pour Ladislav 1943 Rozkoš 0:41:19     16          
100 b92 Mališová Karla 1960 USK Praha 0:41:25             1  
                           
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
101 46 Krátký Josef 1965 LTC Hr. Králové 0:41:31 50              
102 č64 Vaněček Jiří 1961 SKC Pečky 0:41:38   25           19
103 z8 Vosyka Ladislav 1950 Turbo Chotěboř 0:41:46     17          
104 59 Pichl Jiří 1983 Sokol Kolín 0:41:49 51             20
105 42 Kotek Jiří 1967 Sokol Milovice 0:42:07 52              
106 č80 Mašek Roman 1961 Novis Praha 0:42:09   26            
107 z18 Biško Miroslav 1944 AVC Praha 0:42:11     18          
108 z21 Krejsa Václav 1952 AVC Praha 0:42:20     19          
109 z26 Alexa Miroslav 1947 KRB Chrudim 0:42:27     20          
110 č65 Čižinský Jaromír 1955 Sokol Kolín 0:42:31   27           21
111 h11 Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 0:42:46       6        
112 b79 Hoffmannová Eva 1975 Sokol Kolín 0:42:50           6   1
113 23 Hudcovic Michal 1963 Pečky 0:42:52 53             22
114 h10 Čížek František 1942 Turbo Chotěboř 0:42:54       7        
115 z11 Šimon Jiří 1952 Liga 100 Praha 0:43:12     21          
116 č97 Záruba Luděk 1959 AC Praha 1890 0:43:16   28            
117 z24 Rosůlek Josef 1949 SKP Atletik Nymburk 0:43:18     22          
118 č68 Fišer Milan 1953 SK Bečváry 0:43:19   29            
119 z34 Kubát Jiří 1950 Kolín 0:43:21     23         23
120 z22 Valta Stanislav 1958 Sendražice 0:43:22     24         24
121 č89 Petržílek Zdeněk 1955 KRB Chrudim 0:43:23   30            
122 z31 Vyskočil Jaromír 1946 Sokol Kolín 0:43:23     25         25
123 z33 Pěkný Jan 1952 Praha 9 0:43:31     26          
124 z15 Plzák Jiří 1946 SABZO Praha 0:43:32     27          
125 b88 Kubrová Dagmar 1963 Labe Tri Klub Hr. Králové 0:43:35             2  
126 č96 John Vladimír 1955 PSK Olymp Praha 0:43:42   31            
127 h15 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0:43:43       8        
128 34 Vejchoda Petr 1977 Brno 0:43:46 54              
129 h19 Holý Václav 1941 TJ 100 Praha 0:43:52       9        
130 h13 Rataj Stanislav st 1942 Sokol Sedlec - Prčice 0:44:00       10        
131 b78 Zedníková Martina 1982 Sokol Kolín 0:44:06           7   2
132 č91 Dolejš Radomír 1958 SABZO Praha 0:44:12   32            
133 b93 Zárubová Jana 1959 AC Praha 1890 0:44:33             3  
134 8 Herda Jan 1983 Dobřichov 0:44:59 55             26
135 h21 Ollé Ludvík 1939 OSKOVO SKODA M.Bol 0:45:02       11        
136 z6 Dobiáš Ludvík 1946 Poděbrady 0:45:03     28          
137 č90 Páris Attila 1960 KRB Chrudim 0:45:07   33            
138 z25 Veselý Milan 1948 Sokol Kolín 0:45:14     29         27
139 č81 Dotlačil Zdeněk 1953 SABZO Praha 0:45:31   34            
140 54 Dastych Josef 1974 Restaurace U uhlíře 0:45:38 56              
141 č98 Čokrt Václav 1959 TTC Český Brod 0:45:45   35           28
142 č94 Strejček Pavel 1959 PBT Poděbrady 0:45:52   36            
143 b80 Grumlová Ivana 1971 Kolín 0:45:57           8   3
144 z12 Svoboda Luboš 1949 KOVO Praha 0:46:05     30          
145 30 Jaroš Marek 1985 Poboří 0:46:07 57              
146 h8 Zlatníček Josef 1934 VSK FEL Praha 0:46:17       12        
147 č99 Mokošín Jiří 1962 TTC Český Brod 0:46:28   37           29
148 b74 Popovová Martina 1974 MK Kladno 0:46:30           9    
149 h22 Kodym Ladislav 1938 Sokol Kolín 0:46:31       13       30
150 b91 Chlupatá Jana 1950 SABZO Praha 0:46:37             4  
                           
                           
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
151 h23 Culka Václav 1935 Liga 100 Kostelec n.O. 0:46:40       14        
152 b89 Fenctková Vladislava 1965 Turbo Chotěboř 0:47:27             5  
153 č95 Škvor Josef 1955 CK Bítovická Praha4 0:47:54   38            
154 h42 Leheček Antonín 1931 AVC Praha 0:48:58         1      
155 č66 Sobotka Bohumil 1954 Sokol Kolín 0:49:17   39           31
156 b9O Zeidlerová Jarmila 1951 SKD Benešov 0:49:29             6  
157 h41 Pokorný Zdeněk 1927 Praha 8 0:49:36         2      
158 h43 Bém František 1927 AC Slovan Liberec 0:50:02         3      
159 b87 Straková Zuzana 1960 SBK Nový Vestec 0:50:02             7  
160 31 Toman Václav 1972 SKP Atletik Nymburk 0:50:29 58              
161 z14 Běhal Jaromír 48 SABZO Praha 0:50:30     31          
162 b71 Relichová Vladimíra 1986 AOTJ Slavoj Český Brod 0:50:42           10   4
163 z3 Vodička Jindřich 1944 Sportcentrum Jičín OB 0:50:54     32          
164 h12 Slátal Zdeněk 1941 Kladno 0:50:55       15        
165 h17 Plešinger Stanislav 1938 Sokol Kolín 0:52:36       16       32
166 19 Vypler Ivo 1968 Sokol Kolín 0:53:12 59             33
167 h16 Karger Ivan 1941 Sokol Kolín 0:53:24       17       34
168 z23 Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 0:53:52     33          
169 h14 Stach Miroslav 39 Tesla Žižkov 0:53:57       18        
170 Z4 Průša Jan 1945 Sokol Dejvice 0:55:32     34          
171 h44 Cupánek Josef 1926 SK Přerov 0:56:09         4      
172 z20 Filoun Pavel 1948 Lipany 0:56:24     35         35
173 h20 Nosek Tomáš 1935 Sokol Kolín 0:58:54       19       36
174 b94 Požgayová Jana 1955 AVC Praha 1:01:26             8  
175 60 Lambert Pavel 1979 F.M.C. Kopidlno 1:04:42 60              
176 b70 Stránská Gabriela 1974 Kolín 1:06:34           11   5


Aktualizováno: 10.3.2002
Autor: TIM
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz