wz

Pečecká desítka - běh Mládeže

sobota 8.březen 2003
Dorostenci 1600m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 80 PAZDERA Lukáš 1986 PSK OLYMP PRAHA 04:59,2
2. 82 PETROŇUK Alex 1986 AC KOVOŠROT 05:06,2
3. 14 NOVÁK Aleš 1986 SKP NYMBURK 05:13,5
           
           
Starší žáci 1600m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 79 KOLBA Josef   AC TŘEŠŤ 05:36,4
2. 3 DVOŘÁK Jiří 1989 CERHÝNKY 05:39,4
3. 48 BUFKA Vojtěch 1988 AC ČESKÁ LÍPA 05:42,4
4 26 LUXA Jan 1989 TURBO CHOTĚBOŘ 06:15,8
5 40 ŽERT Jakub 1989 CERHENICE 06:26,2
6 77 ŠŤASTNÝ Jaroslav 1987 AC TŘEŠŤ 06:56,3
7. 78 ŠŤASTNÝ Miloš 1988 AC TŘEŠŤ 07:09,9
           
           
Mladší žáci 800m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 74 SVĚRÁK Jan 1991 AC TŘEŠŤ 02:53,3
2. 2 DVOŘÁK Tomáš 1992 CERHÝNKY 03:04,2
3. 27 FUXA Luboš   CHOTĚBOŘ TURBO 03:09,1
4 41 STANĚK Aleš 1991 PEČKY 03:15,1
5 30 MICHÁLEK Jakub   PEČKY 03:21,2
6 34 KARBUS Jan 1990 PEČKY 03:26,8
7. 22 ČERNÝ Tomáš 1991 PEČKY 03:25,9
8. 75 POSPÍCHAL Martin 1990 AC TŘEŠŤ 03:38,1
9. 44 LANGR Lukáš 1992 PEČKY 03:59,7
10. 31 SVĚTLÍK Tomáš   PEČKY 03:59,8
           
           
Minižáci 250m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 6 ŠIMON Patrik 1993 ŠSK ZŠ KOUNICE 00:53,8
2. 50 SVĚRÁK Martin   AC TŘEŠŤ 00:55,5
3. 4 NOVOTNÝ Vojtěch 1996 SOKOL KOLÍN 00:58,0
4 39 SVĚTLÍK Radek   PEČKY 01:12,8
5 38 HUDCOVIC Timoteus 1996 SOKOL PEČKY 01:16,5
6 35 TURYNA Dan   PEČKY 01:20,4
7. 20 MUSIL Michal 1995 SKRAMNÍKY 01:27,6
8. 47 SVOBODA Jakub 1999 PEČKY 01:51,1
9. 5 NOVOTNÝ Marek 2000 SOKOL KOLÍN 02:41,1
           
           
           
           
           
           
           
Dorostenky 1600m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 81 PETROŇUKOVÁ Mirka 1987 AC Kovošrot 05:23,3
2. 13 DRAHOKOUPILOVÁ Monika   SKP Nymburk 06:02,9
3. 15 KRATOCHVÍLOVÁ Iva 1987 PSK Olymp Praha 06:10,4
           
           
Starší žákyně 1600m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 100 ŽÁKOVÁ Kateřina   PEČKY 07:19,9
2. 83 FROHLICHOVÁ Alena 1989 PEČKY 07:22,2
3. 84 ZEDNÍKOVÁ Markéta   PEČKY 07:27,3
           
           
Mladší žákyně 800m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 12 KRATOCHVÍLOVÁ Jana 1990 OLYMP PRAHA 02:44,2
2. 28 NOVOTNÁ Dagmar   TURBO CHOTĚBOŘ 02:46,7
3. 32 HOLOUBKOVÁ Petra   OLYMP PRAHA 03:05,7
4 25 LUKANIČOVÁ Kateřina 1991 PRAHA 03:25,8
5 11 ČOKRTOVÁ Jana 1992 TTC ČESKÝ BROD 03:27,2
6 51 PŘIBYLOVÁ Michala   AC TŘEŠŤ 03:38,4
7. 52 ZELENKOVÁ Veronika   AC TŘEŠŤ 03:41,0
8. 73 KOLBOVÁ Marie   AC TŘEŠŤ 03:41,6
9. 66 POSPÍCHALOVÁ Eva 1991 AC TŘEŠŤ 03:42,9
10. 16 FOLTÝNOVÁ Milada 1991 PEČKY 04:09,6
11. 19 MUSILOVÁ Petra   SKRAMNÍKY 04:15,0
12. 17 MUSILOVÁ Erika   SKRAMNÍKY 04:35,3
           
           
Minižákyně 250m
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas
1. 8 REZKOVÁ Denisa 1993 ŠSK ZŠ KOUNICE 00:52,5
2. 7 VERNEROVÁ Dominika 1993 ŠSK ZŠ KOUNICE 00:53,1
3. 29 KLODNEROVÁ Lucie   TURBO CHOTĚBOŘ 00:54,6
4 9 TRAPALKOVÁ Simona 1993 ŠSK ZŠ KOUNICE 00:58,5
5 10 ČOKRTOVÁ Kateřina 1994 TTC ČESKÝ BROD 01:00,9
6 1 DVOŘÁKOVÁ Pavla 1994 CERHÝNKY 01:01,2
7. 76 TRČKOVÁ Michaela   PEČKY 01:02,9
8. 33 POKORNÁ Denisa   TATCE 01:05,9
9. 37 HUDCOVICOVÁ Sára 1994 PEČKY TJ SOKOL 01:10,1
10. 21 ŘEZÁČOVÁ Markéta   TATCE 01:10,8
11. 24 BURIANKOVÁ Adéla 1993 PRAHA (Pečky) 01:14,9
12. 18 ŘEZÁČOVÁ Nikola   TATCE 01:15,5
13. 36 CMÁROVÁ Eva   PEČKY 01:21,9
14. 42 PRCHALOVÁ Eliška   ČÁSLAV 01:23,4
15. 23 BUŘIČOVÁ Andrea   PEČKY 02:41,5
16. 43 PRCHALOVÁ Tereza 2000 ČÁSLAV 03:25,4

Aktualizováno: 9.3.2003
Autor: TIM
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz