wz

Pečecká desítka - Memoriál J. Kvačka

sobota 8.březen 2003
10.000m kategorie
poř. st. č. jméno r.nar. oddíl, bydliště čas A B C D E Ž ŽV OP
1. 107 PICHL Zdeněk 1983 SOKOL KOLÍN 0:31:05 1             1
2. 1 VÍTEK Miroslav 1972 SPORTDRES ÚSTÍ / ORLICÍ 0:31:08 2              
3. 111 ŠMÍD Michal 1971 AFK SKP PARDUBICE 0:31:12 3              
4 10 ČOTOV Ivan 1966 DATALUSK-JIHLAVA 0:31:34 4              
5 4 VÁŇA Karel 1975 AC Čáslav 0:31:44 5              
6 112 VODEHNAL Jan 1973 AFK SKP PARDUBICE 0:31:52 6              
7. 34 PETROŇUK Viktor 1960 TJ CZU PRAHA 0:31:55   1            
8. 99 ZHOŘ Martin 1981 JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 0:32:32 7              
9. 8 KLIMEŠ Pavel 1958 TJ ČEJKOVICE 0:32:33   2            
10. 2 VYŽRÁLEK Ivo 1973 SK KOLIS MOR.KRUMLOV 0:32:48 8              
11. 104 VODIČKA Jan 1982 SPORT CENTRUM JIČÍN 0:32:52 9              
12. 7 MICHÁLEK Michal 1973 SOKOL MĚLNÍK 0:33:03 10              
13. 5 ULICH Petr 1968 MT NOVÉ MĚSTO / METUJÍ 0:33:04 11              
14. 81 VACULKA Richard 1970 TJ ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV 0:33:17 12              
15. 6 TILL Pavel 1965 SOKOL KOLÍN 0:33:21 13             2
16. 9 PODŠKUBKA Viktor 1973 SK LITOMYŠL 0:33:23 14              
17. 128 HOLUB Miorslav 1966 BUKOVICE 0:33:29 15              
18. 142 DEMBICKÝ Josef 1974 AC SLOVAN LIBEREC 0:33:55 16              
19. 56 TICHÝ František 1966 TURBO CHOTĚBOŘ 0:34:08 17              
20. 40 ČIVRNÝ Jiří 1953 SLOVAN LIBEREC 0:34:22     1          
21. 3 LHOTA Petr 1977 SOKOL KOLÍN 0:34:28 18             3
22. 83 ŠVÁB František 1957 TJ JISKRA-LITOMYŠL 0:34:32   3            
23. 41 ČIVRNÝ Jiří 1981 SEMILY 0:34:55 19              
24. 21 SLAMĚNÝ Oldřich 1952 AC ČESKÁ LÍPA 0:35:00     2          
25. 132 SMITKA Ladislav 1952 KPBKU MĚLNÍK 0:35:19     3          
26. 60 HODBOĎ Miroslav 1974 SOKOL MILOVICE 0:35:26 20              
27. 20 MALÝ Jiří 1953 AC ČESKÁ LÍPA 0:35:30     4          
28. 213 TWARDOCTILEB 1980 BYSTRICA OLASKA (POL) 0:35:36           1    
29. 133 KUNDRNA David 1977 SPRINT KLUB ČÁSLAV 0:35:52 21              
30. 49 CHURAŇOVÁ Radka 1977 SINGLE TEAM 0:36:16           2    
31. 47 VANTA Josef 1962 TRI CLUB DOBRUŠKA 0:36:18   4            
32. 97 GRUML Vilém 1967 SOKOL KOLÍN 0:36:24 22             4
33. 101 STOLAŘÍK Josef 1951 AC OH PRAHA 0:36:35     5          
34. 32 ČEJKA Bořivoj 1980 TJ SPARTAK SLATIŇANY 0:36:42 23              
35. 117 TAUSINGER Igor 1949 CROTALUS PRAHA 0:36:43     6          
36. 61 ŠPRINGR Zdeněk 1970 SOKOL MILOVICE 0:36:53 24              
37. 109 ŠIMKOVÁ Helena 1978 SOKOL KOLÍN 0:36:56           3   1
38. 94 TARANT Jiří 1958 PRAHA 0:37:04   5            
39. 85 FIRYCH Zdeněk 1977 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 0:37:05 25              
40. 147 STREJČEK Jan 1980 AC PARDUBICE 0:37:06 26              
41. 65 ROUBÍK František 1956 ČERČANY 0:37:07   6            
42. 64 HODBOĎ Radko 1958 AC SLOVAN LIBEREC 0:37:08   7            
43. 25 BUFKA Zdeněk 1957 AC ČESKÁ LÍPA 0:37:10   8            
44. 11 URBAN Jaroslav 1958 ŠSK ZŠ KOUNICE 0:37:15   9            
45. 96 FOŘT Martin 1968 SPA JABLONEC / NISOU 0:37:17 27              
46. 126 ALEXA Jaroslav 1974 KRB CHRUDIM 0:37:18 28              
47. 91 MOCEK Tomáš 1979 PARDUBICE 0:37:22 29              
48. 82 ŠTYNDL Miroslav 1957 ATLETIKA POLIČKA 0:37:25   10            
49. 120 KRATOCHVÍL Martin 1970 ČÁSLAV 0:37:30 30              
50. 77 TUČEK Václav 1977 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 0:37:33 31              
51. 165 ZOUHAR Filip 1970 GTT TEPLICE 0:37:37 32              
52. 42 JEŘÁBEK Petr 1981 OLD BIKER RUODNICE 0:37:41 33              
53. 76 NĚMEC Jan 1973 SUDĚJOV (Kolín) 0:37:52 34             5
54. 92 WESTRMAIER Jiří 1953 SK WESTRMAIER-KOLOVÁ 0:37:53     7          
55. 130 ROCK Jan 1954 AC OH PRAHA 0:37:54   11            
56. 125 KLUSOŇ Petr 1963 ST.BOLESLAV 0:37:58   12            
57. 66 KATSIEDL Michal 1982 PSK OLYMP PRAHA 0:38:03 35              
58. 148 LÍPA Václav 1952 OBUV ČERNOŠICE 0:38:13     8          
59. 185 ZVONÍK Jiří 1980 HATĚ 0:38:17 36             6
60. 14 Bc.NOVOTNÝ Jiří 1966 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 0:38:18 37              
61. 119 URBANEC Vladimír 1958 MK KLADNO 0:38:20   13            
62. 214 FUSS JAN 1941 WROCLAV (POL) 0:38:28       1        
63. 118 PAVLICA Petr 1963 ČM PRAHA 0:38:30   14            
64. 115 ČECH Jaroslav 1941 LIGA 100 PRAHA 0:39:05       2        
65. 28 PEŠKA Luděk 1961 KENAST PEČKY 0:39:10   15           7
66. 145 MARŠÍK Petr 1971 KOLÍN 0:39:15 38             8
67. 29 NOSEK Robert 1969 SAZEX PEČKY 0:39:20 39             9
68. 151 HAMERNÍK Jan 1955 UVALY 0:39:21   16            
69. 122 ZEMAN Pavel 1943 CHRUDIM 0:39:21       3        
70. 23 MARTÍNEK Jiří 1949 SOKOL KOLÍN 0:39:25     9         10
71. 129 ŠANDA Jiří 1961 SPRINT KLUB ČÁSLAV 0:39:28 40              
72. 35 STRAKA Samuel 1958 SBK NOVÝ VESTEC 0:39:33   17            
73. 136 ONDRÁŠEK Marek 1974 PLAŇANY 0:39:49 41             11
74. 134 MÁLEK Milan 1970 BOR U TACHOVA 0:40:01 42              
75. 88 SMOLA Jan 1967 KRB CHRUDIM 0:40:02 43              
76. 78 FRABŠA Michal Judr. 1965 ČSFU 0:40:22 44              
77. 37 HRČEK Petr 1961 BRANDÝS NAD LABEM 0:40:29   18            
78. 103 PAROULEK Jaroslav 1970 SKP NYMBURK 0:40:30 45              
79. 150 JINDRA David 1960 AC OBORA HVĚZDA 0:40:33   19            
80. 30 ŠTEINC Ludvík 1941 SC CONTROL 0:40:33       4        
81. 26 KUBÁT Jíří 1950 KOLÍN 0:40:39     10         12
82. 17 ČERNOVSKÝ Jiří 1974 KUTNÁ HORA 0:40:39 46              
83. 55 RUNA Josef 1956 SOKOL KOLÍN 0:40:39   20           13
84. 16 HUDCOVIC Michal 1963 PEČKY 0:40:40   21           14
85. 15 NOVOTNÁ Dagmar 1970 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 0:40:45           4    
86. 137 HOLATA Jakub 1982 TJ SOKOL KOLÍN 0:40:48 47             15
87. 123 VINOHRADNÍK Luboš 1984 TJ SOKOL KOLÍN 0:40:54 48             16
88. 210 ROSENBERGER Luboš 1961 TJ SOKOL KOLÍN 0:40:55   22           17
89. 127 HERBST Josef 1956 BRANDÝS / LABEM 0:40:57   23            
90. 12 KRATOCHVÍL Miroslav 1959 SOKOL HLUBOČEPY 0:41:04   24            
91. 138 ZEDNÍKOVÁ Martina 1982 TJ SOKOL KOLÍN 0:41:16           5   2
92. 59 KOTEK Jiří 1967 SOKOL MILOVICE 0:41:26 49              
93. 80 JOHN Vladimír 1955 PSK OLYMP PRAHA 0:41:48   25            
94. 70 TECHL Jiří 1952 TJ LIGA 100 PRAHA 0:41:49     11          
95. 63 HNÁTKOVÁ Dagmar 1966 TT ČÁSLAV 0:41:56             1  
96. 79 RÁDL Pavel 1956 LADA-PRAHA 0:42:02   26            
97. 110 JANOUŠKOVÁ Ilona 1984 SOKOL KOLÍN 0:42:15           6   3
98. 87 PLZÁK Jiří 1946 SABZO PRAHA 0:42:19     12          
99. 143 VYSKOČIL Jaromír 1946 SOKOL KOLÍN 0:42:23     13         18
100. 72 Mališová Karla 1960 USK PRAHA 0:42:25             2  
101. 22 ČIŽINSKÝ Jaromír 1955 SOKOL KOLÍN 0:42:28   27           19
102. 175 HOUŽVIČKA Ivan 1968 TTC ČESKÝ BROD 0:42:37 50             20
103. 33 BUCHAR Jan 1933 KVG VRCHLABÍ 0:42:39         1      
104. 141 ŠEDINA Ratislav 1961 SPA KOLÍN 0:42:42   28           21
105. 113 KRÁTKÝ Josef 1965 LABE TC KRADEC KR. 0:42:42 51              
106. 43 PĚKNÝ Jan 1952 PRAHA 0:42:43     14          
107. 69 POSPÍŠIL Antonín 1946 PRAHA 0:42:52     15          
108. 95 FOŘTOVÁ Iveta 1972 SOKOL KOLÍN 0:42:57           7   4
109 54 OLLÉ Ludvík 1939 KDOS KOVO ŠKODA ML.BOL 0:43:23       5        
110 48 POUR Ladislav 1943 KOSTOMLATY NAD LABEM 0:43:39       6        
111 144 STREJČEK Pavel 1959 PBT PODĚBRADY 0:43:41   29            
112 58 VOSYKA Ladislav 1950 TURBO CHOTĚBOŘ 0:43:46     16          
113 86 ČÍŽEK František 1942 TJ TURBO CHOTĚBOŘ 0:43:48       7        
114 140 ZÁRUBA Luděk 1959 AC PRAHA 0:43:50   30            
115 18 PEJŠA Jaroslav 1948 SOKOL KOLÍN 0:43:58     17         22
116 38 HAVLÍKOVÁ Hana 1972 SK CHOTĚBOŘ 0:44:08           8    
117 98 GRUMLOVÁ Ivana 1971 SOKOL KOLÍN 0:44:09           9   5
118 44 HERDA Jan 1983 DOBŘICHOV 0:44:22 52             23
119 74 KREJSA Václav 1952 AVC PRAHA 0:44:38     18          
120 50 VALTA Stanislav 1958 KOLÍN 0:44:52   31           24
121 53 ROSŮLEK Josef 1949 SKP ATLETIK NYMBURK 0:44:54     19          
122 19 FIŠER Milan 1953 SK BEČVÁRY 0:44:59     20         25
123 124 PARIŠ Attila 1960 KRB CHRUDIM 0:45:02   32            
124 45 DOBIÁŠ Ludvík 1946 PODĚBRADY 0:45:21     21          
125 139 ZÁRUBOVÁ Jana 1959 AC PRAHA 0:45:28             3  
126 13 KRATOCHVÍLOVÁ Iva 1987 PSK OLYMP PRAHA 0:45:31           10    
127 131 ALEXA Miroslav 1947 KRB CHRUDIM 0:45:31     22          
128 73 BIŠKO Miroslav 1944 AVC PRAHA 0:45:42     23          
129 211 DOLEJŠ Radomír 1958 SABZO PRAHA 0:45:55   33            
130 68 ŠIMON Jiří 1952 TJ LIGA 100 PRAHA 0:45:56     24          
131 39 BRÁDLE Václav 1937 SOKOL CHUCHELNA 0:46:15       8        
132 105 VODIČKA Josef 1980 SPORT CENTRUM JIČÍN 0:46:32 53              
133 84 FENCÍKOVÁ Vladislava 1965 TJ TURBO CHOTĚBOŘ 0:46:36             4  
134 149 PÍCHA Tomáš 1952 TJ AGRO KOLÍN 0:46:39     25         26
135 52 ČOKRT Václav 1959 TTC ČESKÝ BROD 0:47:28   34           27
136 27 ZOUFALÝ Libor 1978 PEČKY 0:47:39 54             28
137 57 PROCHÁZKA Jaroslav 1961 SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 0:48:10   35            
138 46 ZLATNÍČEK Josef 1934 VSK FEL PRAHA 0:48:21       9        
139 31 ČUMPELÍK Vladimír 1939 TJ LÁNOV 0:48:43       10        
140 152 ZOUHAR Jiří 1945 GTT TEPLICE 0:48:56     26          
141 24 SOBOTKA Bohumil 1954 SOKOL KOLÍN 0:49:11   36           29
142 75 SVOBODA Luboš 1949 CK PELOTON PRAHA 0:49:12     27          
143 67 ZEIDLEROVÁ Jarmila 1951 AVC PRAHA 0:49:22             5  
144 121 HORYNA Miroslav 1954 PRAHA-ZAHRADNÍ MĚSTO 0:49:26   37            
145 71 RELICHOVÁ Vladimíra 1986 SLAVOJ ČESKÝ BROD 0:49:33           11   6
146 146 STRÁNSKÝ Jindřich 1927 SOKOL KOLÍN 0:49:54         2     30
147 62 TOMAN Václav 1972 ZŠ MASARYKOVA HR.KRÁL. 0:50:22 55              
148 135 DR.FIEDLER Miloslav 1943 MV ČR PRAHA 0:50:29       11        
149 93 PLEŠINGER Stanislav 1938 SOKOL KOLÍN 0:50:48       12       31
150 51 DOLEČEK František 1943 SLAVOJ STARÁ BOLESLAV 0:52:46       13        
151 106 VODIČKA Jindřich 1944 SPORT CENTRUM JIČÍN 0:52:52     28          
152 36 STRAKOVÁ Zuzana 1960 SBK NOVÝ VESTEC 0:52:54             6  
153 89 BÉM FRANTIŠEK 1927 AC SLOVAN LIBEREC 0:54:25         3      
154 90 BĚHAL Jaromír 1948 SABZO PRAHA 0:56:15     29          
155 100 CUPÁNEK Josef 1926 SK PŘEROV 0:57:48         4      
156 102 NOSEK Tomáš 1935 SOKOL KOLÍN 0:59:46       14       32
157 116 TERMEROVÁ Lucie 1975 LIGA 100 PRAHA 1:03:42           12    
158 114 POŽGAYOVÁ Jana 1955 AVC PRAHA 1:05:29             7  
159 108 PICHL Jiří 1983 SOKOL KOLÍN DNF N             N



Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě +6°C. Mírný vítr vál proti běžcům po otočce. Pečecké desítky se zúčastnilo 159 vytrvalců a vytrvalkyň, což je druhá nejvyšší účast v historii závodu. Překonány byly dva traťové rekordy a to v kategorii padesátníků Jiřím Čivrným 34:22 a v kategorii sedmdesátníků Janem Bucharem 42:39. Součástí memoriálu byly závody mládeže, kterých se zůčastnilo 56 dětí.

Na odměnách bylo vyplaceno celkem 16.200,-Kč. Na závěr proběhlo slosování tomboly. Pořadatelé děkují za účast a těší se na shledanou v Pečkách při jubilejním XXV ročníku „Memoriálu Jardy Kvačka“, který se jako vždy bude konat druhou sobotu v březnu.

Za organizátory závodu Jiří Katrnoška.


Zpracování výsledků: Lhota Petr
Hlavní rozhodčí: Vrba František



Aktualizováno: 9.3.2003
Autor: TIM
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz