wz

27. Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
10.000m sobota 11.březen 2006 kategorie
poř. st. č. jméno oddíl, bydliště r.nar. čas A B C D E Ž G H OP
1. 33 Bláha Jan AK Kroměříž 1971 0:31:22 1                  
2. 35 Novák Pavel Atletika Jihlava 1970 0:31:26 2
3. 3 Pechek Petr Maratonstav Úpice 1983 0:31:29 3
4. 58 Zouhar František PSK Olymp Praha 1982 0:32:46 4
5. 28 Wallenfels Jiří Sokol Vinohrady 1972 0:33:00 5
6. 110 Holub Miroslav Bukovice 1966 0:33:15 1
7. 71 Petronjuk Viktor TJ ČZU Praha 1960 0:33:16 2
8. 48 Brýdl Pavel Blue Fly - Police nad Metují 1980 0:33:35 6
9. 90 Dúbravčík Zdeněk AC Slovan Mar. Lázně 1964 0:33:37 3
10. 13 Lhota Petr Sokol Kolín - Pečky 1977 0:33:38 7 1
11. 49 Daňko Miroslav Labe - Tri Club 1977 0:33:42 8
12. 91 Klimeš Petr Slavoj Stará Boleslav 1958 0:33:43 4
13. 122 Smrčka Miloš BK Říčany 1954 0:33:44 1
14. 72 Poduška Josef AC TEPO Kladno 1962 0:34:04 5
15. 31 Čivrný Jiří Semily 1980 0:34:09 9
16. 86 Tichý František TURBO Chotěboř 1966 0:34:24 6
17. 7 Bloudíček Petr AC Třešť 1981 0:34:40 10
18. 34 Chmelík Josef Polička 1973 0:34:46 11
19. 139 Pechek František Maratonstav Úpice 1953 0:35:13 2
20. 55 Kupidlovský Daniel Praha 5 1976 0:35:23 12
21. 136 Čivrný Jiří Slovan Liberec 1953 0:35:40 3
22. 12 Janata Milan TJ Maratonstav Úpice - Stračov 1985 0:35:45 13
23. 211 Klimešová Jana USK Praha 1970 0:35:56 1
24. 16 Pozler Tomáš OMT Pardubice 1976 0:36:15 14
25. 36 Davies Gareth Liga 100 Praha 1967 0:36:23 15
26. 2 Hodboď Miroslav SKP Nymburk 1974 0:36:30 16
27. 24 Beran Marcel AK Škoda Plzeň 1977 0:36:53 17
28. 217 Milesová Iva AC Kovošrot Praha 1977 0:37:01 2
29. 45 Dušek Luboš SKP Atletic Nymburk 1975 0:37:09 18
30. 27 Vaněček Jáchym Královský Klub Vinohrady 1978 0:37:11 19
31. 202 Preibischová Monika AC Slovan Mar. Lázně 1985 0:37:17 3
32. 96 Rada Petr AC Obora Hvězda Praha 1964 0:37:19 7
33. 97 Jindra David AC Obora Hvězda 1960 0:37:21 8
34. 9 Hudec Jiří Traged Team 1968 0:37:22 20
35. 37 Jalovecký Michal TJ Doksy 1977 0:37:24 21
36. 109 Louda Petr AC Tunov 1964 0:37:25 9
37. 104 Pavlica Petr ŠSK Újezd n. Lesy 1963 0:37:27 10
38. 56 Němec Jan Sudějov 1973 0:37:30 22
39. 213 Vlčovská Marta AC Pardubice 1976 0:37:33 4
40. 30 Miler Pavel SK Kolín 1979 0:37:57 23 2
41. 100 Vaněk Pavel TSK Praha 1964 0:38:03 11
42. 103 Michalec Roman SP Čelákovice 1965 0:38:05 12
43. 147 Hrdina Vilém HO Banka Praha 1956 0:38:05 4
44. 80 Ševčík Luděk Ing. TURBO Chotěboř 1959 0:38:09 13
45. 54 Strejček Jan AC Pardubice 1986 0:38:14 24
46. 1 Bláha Tomáš Sparta Praha 4 1981 0:38:15 25
47. 26 Fencl Petr OK Loko Pardubice 1969 0:38:18 26
48. 231 Churaňová Radka Single Team Praha 1977 0:38:19 5
49. 106 Tarant Jiří Praha 10 1958 0:38:27 14
50. 23 Ondrášek Marek Delta Team Triatlon 1974 0:38:38 27
51. 83 Peška Luděk KENAST Pečky 1961 0:38:48 15 3
52. 25 Potštejnský Jan SOOB Rychnov n. Kněžnou 1978 0:38:49 28
53. 192 Petronjuková Mirka AC Kovošrot Praha 1987 0:38:52 6
54. 118 Kubr Václav Hvězda SKP Pardubice 1955 0:38:56 5
55. 88 Urbanec Vladimír Maraton klub Kladno 1958 0:39:01 16
56. 120 Tausinger Igor Crotalus 1949 0:39:10 6
57. 101 Rychecký Tomáš HH Smíchov 1966 0:39:15 17
58. 20 Zícha Ondřej Sokol Vinohrady * 0:39:17 29
59. 126 Roubík František Čerčany 1956 0:39:26 7
60. 219 Báčová Anna TJ Svitavy 1969 0:39:28 1
61. 51 Pfoff Jan ml. Kanoistika Poděbrady 1980 0:39:36 30
62. 102 Knýř Jan ABK Liberec 1960 0:39:42 18
63. 21 Uher Ondřej TJ Sokol Dolní Počernice 1979 0:39:49 31
64. 141 Michl Václav Kanoistika Poděbrady 1954 0:39:51 8
65. 74 Kraus Václav Cyklokraus Přelouč 1964 0:39:54 19
66. 76 Sedlák Jiří Cyklokraus Přelouč 1958 0:39:58 20
67. 44 Kotyk Jan Kolín 1972 0:40:00 32
68. 22 Nosek Robert DELTA Team 1969 0:40:03 33
69. 124 Brett Ladislav Olymp 1949 0:40:04 9
70. 190 Grycová Petra AC Kovošrot Praha 1987 0:40:04 7
71. 146 Martínek Jiří Sokol Kolín 1949 0:40:08 10 4
72. 39 Vinohradník Luboš Sokol Kolín 1984 0:40:19 34 5
73. 218 Havlová Petra Praha 6 1976 0:40:30 8
74. 168 Říha Miroslav Sokol Sadská 1945 0:40:31 1
75. 46 Špringer Zdeněk Canon Team 1970 0:41:03 35
76. 79 Straka Samuel SBK Nový Vestec 1958 0:41:05 21
77. 93 Hrček Petr Brandýs nad Labem 1961 0:41:11 22
78. 53 Pfoff Michal Kanoistika Poděbrady 1989 0:41:18 36
79. 132 Rock Jan AC Obora Hvězda Praha 1954 0:41:18 11
80. 166 Čech Jaroslav Liga 100 Praha 1941 0:41:27 2
81. 228 Mališová Karla USK Praha 1960 0:41:32 1
82. 170 Kříž Milan TS Liga 100 Praha 1946 0:41:37 3
83. 82 Pucholt Jiří TJ Sokol Unhošť 1959 0:41:38 23
84. 182 Rosenberger Luboš Sokol Kolín 1962 0:41:39 24 6
85. 6 Vodička Josef SC Jičín 1980 0:41:40 37
86. 89 Kratochvíl Miroslav Sokol Hlubočepy 1959 0:41:41 25
87. 140 Vojáček Pavel Pivovar Krakonoš Trutnov 1951 0:41:45 12
88. 32 Kalvoda Jan Medicina Praha 1977 0:41:47 38
89. 138 Pěkný Jan Liga 100 Praha 1952 0:41:50 13
90. 130 Konývka Zdeněk Sokol Kolín 1953 0:41:55 14 7
91. 4 Kotek Jiří Sokol Milovice 1967 0:42:06 39
92. 47 Zvoník Jiří SKC Pečky 1980 0:42:17 40 8
93. 60 Houžvička Ivan TTC Český Brod 1968 0:42:23 41 9
94. 137 Vítek Jindřich ABK Liberec 1948 0:42:36 15
95. 14 Lipták Lukáš SKC Pečky 1982 0:42:42 42 10
96. 5 Herda Jan Dobřichov 1983 0:42:43 43 11
97. 87 Hudcovic Michal Polabec 1963 0:42:46 26
98. 50 Uhlíř Radek Kanoistika Poděbrady 1986 0:42:48 44
99. 114 Záruba Luděk AC Praha 1890 1959 0:42:51 27
100. 84 Vaněček Jiří SKC Zruč nad Sázavou 1961 0:43:10 28
101. 85 Blaha Stanislav Nový Bydžov 1963 0:43:27 29
102. 57 Šanda Jiří Sokol Kolín 1971 0:43:31 45 12
103. 95 Kubr Václav AC Laura 1962 0:43:33 30
104. 117 Čižinský Jaromír SABZO Praha 1955 0:43:33 16
105. 148 Fiala Jan Plaňany 1953 0:43:41 17 13
106. 214 Novotná Dagmar TURBO Chotěboř 1970 0:43:44 2
107. 94 Traxler Jan Praha 3 1964 0:43:44 31
108. 52 Hofman Daniel Kanoistika Poděbrady 1991 0:43:53 46
109. 149 Pfoff Jan Kanoistika Poděbrady 1953 0:43:56 18
110. 133 Adam Petr AC Obora Hvězda 1950 0:43:57 19
111. 75 Prokop Ondřej Praha 4 1962 0:44:00 32
112. 160 Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice 1946 0:44:24 4
113. 92 Procházka Jaroslav Světlá nad Sázavou 1961 0:44:38 33
114. 121 Tůma František MK Kladno 1953 0:44:42 20
115. 155 Jantsch Vítězslav LIAZ Jablonec nad Nisou 1935 0:44:43 1
116. 11 Hulec Vít Orlické Záhoří 1978 0:44:56 47
117. 40 Papaj Jan Kanoistika Poděbrady 1989 0:44:58 48 14
118. 163 Jelínek Matěj Hvězda SKP Pardubice 1942 0:45:00 5
119. 107 Novotný Roman KVM 1881 1966 0:45:00 34
120. 112 Valta Stanislav Kolín 2 1958 0:45:07 35 15
121. 43 Maršík Petr TJ Slavoj Čáslav 1971 0:45:15 49
122. 159 Rataj Stanislav Sokol Sedlec - Prčice 1942 0:45:15 6
123. 142 Řehola Jiří MIČR 1956 0:45:18 21
124. 69 Foltýn Jaromír Šprtec Pečky 1969 0:45:30 50 16
125. 207 Kováříková Pavla BARNEX Sport Brno 1955 0:45:45 2
126. 134 Krejsa Václav Liga 100 Praha 1952 0:45:49 22
127. 144 Veselý Milan Sokol Kolín 1948 0:46:15 23 17
128. 135 Nový Břetislav SABZO Praha 1947 0:46:19 24
129. 165 Čížek František TURBO Chotěboř 1942 0:46:24 7
130. 209 Dytrtová Dagmar SOOB Rychnov n. K. 1979 0:46:26 9
131. 129 Fišer Milan SK Bečváry 1953 0:46:38 25 18
132. 194 Kubrová Dagmar Hvězda SKP Pardubice 1963 0:46:39 3
133. 113 Strejček Pavel Gymnázium Poděbrady 1959 0:46:46 36
134. 243 Eisnerová Martina USK Všem Ústí n/Labem 1979 0:47:01 10
135. 15 Nechoďdoma Petr Velké Chválovice 1977 0:47:02 51 19
136. 29 Trbušek René Čelákovice 1976 0:47:04 52
137. 169 Vyskočil Jaromír Sokol Kolín 1946 0:47:17 8 20
138. 162 Holý Václav TJ Liga 100 Praha 1941 0:47:34 9
139. 105 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 1965 0:47:53 37
140. 111 Čokrt Václav TTC Český Brod 1959 0:47:56 38
141. 38 Havelka Václav Kanoistika Poděbrady 1990 0:48:05 53
142. 115 Dolejš Radomír SABZO Praha 1958 0:48:06 39
143. 290 Zárubová Jana AC Praha 1890 1959 0:48:08 3
144. 78 Sova Jan Jarov 1965 0:48:44 40
145. 125 Šimon Jiří Liga 100 Praha 1952 0:48:44 26
146. 108 Miřejovský Tomáš SABZO Praha 1961 0:49:30 41
147. 41 Michl Pavel Kanoistika Poděbrady 1989 0:49:42 54
148. 200 Crhová Ivana Praha 5 1966 0:49:47 4
149. 153 Plzák Jiří SABZO Praha 1946 0:49:49 10
150. 201 Blahová Jaroslava Nový Bydžov 1967 0:49:50 5
151. 215 Čokrtová Eva TTC Český Brod 1988 0:50:48 11 1
152. 123 Doleček František Slavoj St. Boleslav 1943 0:51:00 11
153. 156 Málek Zdeněk AVC Praha 1943 0:51:09 12
154. 145 Pícha Tomáš TJ AGRO Kolín 1952 0:52:08 27 21
155. 19 Toman Václav SKP Nymburk / H.Králové 1972 0:52:15 55
156. 154 Culka Václav Kostelec nad Orlicí 1935 0:52:19 2
157. 119 Motejlek Lubor Nymburk 1955 0:52:20 28
158. 204 Leheček Antonín AVC Praha 1931 0:52:30 3
159. 210 Zeidlerová Jarmila AVC Praha 1951 0:52:49 4
160. 158 Bradáč Alois Orel Žďár n. Sáz. 1940 0:53:01 13
161. 116 Běhal Jaromír SABZO Praha 1948 0:53:39 29
162. 167 Vágner Jiří Praha 6 1941 0:53:44 14
163. 152 Plešinger Stanislav Sokol Kolín 1938 0:53:55 15 22
164. 99 Červenka Miroslav Sokol Kolín 1964 0:54:23 42 23
165. 131 Sobotka Bohumil Sokol Kolín 1954 0:54:51 30 24
166. 42 Papis Petr Kanoistika Poděbrady 1992 0:55:55 56
167. 216 Čokrtová Jana TTC Český Brod 1992 0:57:41 12 2
168. 212 Jelínková Magda Hvězda SKP Pardubice 1945 0:58:48 5
169. 150 Mladenov Ljudmil Praha 9 1953 0:59:32 31
170. 157 Pejpal Jiří Liga 100 Praha 1934 1:00:15 4
171. 175 Dr. Fiedler Miloslav MV ČR Praha 1943 1:00:30 16
172. 197 Požgayová Jana AVC Praha 1955 1:00:39 6
173. 127 Kříž Zlatomír Praha 6 1956 1:15:06 32
174. 164 Zelinka Miloslav SABZO Praha 1924 1:24:35 5
175. 98 Svoboda Mojmír Hvězda SKP Pardubice 1966 DNF A
176. 128 Hasal Karel Generali pojišťovna 1953 DNF A


Aktualizováno: 26.3.2006
Autor: Lhota Petr
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz