wz

Podzimní běh parkem

13. ročník - 28.10.2005 - Pečky
13. ročník
PODZIMNÍ BĚH PARKEM
běh ke dni vzniku samostatného československého státu
       
Pátek - 28.10.2005 - Pečky
                     
                     
Poř. st.č. Jméno R.n. Oddíl Čas A B C D Ž
1 47 Miler Jiří 1975 AŠ Mladá Boleslav 0:32:50 1        
2 33 Halbich Marek 1964 FENRI Praha 0:35:12   1      
3 8 Urban Jaroslav 1958 ŠSK ZŠ Kounice 0:37:42   2      
4 43 Miler Pavel 1979 Sokol Kolín 0:38:01 2        
5 13 Lhota Petr 1977 SKC Pečky / Sokol Kolín 0:38:29 3        
6 49 Strejček Jan 1986 AC Pardubice 0:38:47 4        
7 30 Jalovecký Michal 1977 TJ Doksy 0:39:09 5        
8 2 Peška Luděk 1961 KENAST Pečky 0:39:17   3      
9 3 Nosek Robert 1969 SKC Pečky 0:39:21 6        
10 27 Rosenberger Luboš 1962 Sokol Kolín 0:39:42   4      
11 31 Hodboď Miroslav 1974 SKP Nymburk 0:39:44 7        
12 36 Špringr Zdeněk 1970 Sokol Milovice 0:39:46 8        
13 14 Martínek Jiří 1949 Sokol Kolín 0:40:05     1    
14 52 Michl Václav 1954 Kanoistika Poděbrady 0:40:15     2    
15 48 Klvaň Norbert 1972 SKC Pečky 0:40:23 9        
16 15 Čižinský Jaromír 1955 SABZO Praha 0:40:30     3    
17 19 Říha Miroslav 1945 Sokol Sadská 0:41:08       1  
18 35 Fiala Jan 1953 Nemocnice Kolín 0:42:14     4    
19 25 Kubát Jiří 1950 KALT Kolín 0:44:06     5    
20 18 Veselý Milan 1948 Sokol Kolín 0:44:22     6    
21 45 Zvoník Jiří 1980 SKC Pečky 0:44:33 10        
22 24 Šandová Irena 1957 Sokol Kolín 0:44:38         1
23 10 Fišer Milan 1953 SK Bečváry 0:44:48     7    
24 5 Trbůšek René 1976 Čelákovice 0:45:23 11        
25 12 Louda Miloš 1941 Sokol Loučeň 0:45:25       2  
26 51 Herda Jan 1983 Dobřichov 0:46:04 12        
27 46 Lipták Lukáš 1982 SKC Pečky 0:47:02 13        
28 9 Foltýn Jaromír 1969 Šprtec Pečky 0:47:05 14        
29 53 Vaněček Jiří 1961 SKC Zruč 0:47:15   5      
30 28 Zítek Michal 1962 ŠSK ZŠ Kounice 0:49:04   6      
31 ne Hofman Oldřich 1952 Zelinářství Stříbrná Skalice 0:49:07     8    
32 26 Zach Jiří 1954 SKC Pečky 0:49:15     9    
33 22 Pícha Tomáš 1952 Sokol Kolín 0:49:40     10    
34 11 Rosůlek Josef 1949 SKP Nymburk 0:51:43     11    
35 38 Zoufalý Libor 1978 Pečky 0:52:07 15        
36 20 Plešinger Stanislav 1938 Sokol Kolín 0:52:44       3  
37 16 Holík Jaroslav 1956 SKC Pečky DNF 8km   A      
38 17 Maršík Petr 1971 TJ Slavoj Čáslav DNF 5km A        
39 19 Štrup Jan 1951 Sokol Kolín DNF     A    
40 50 Strejček Pavel 1959 Gymnázium Poděbrady DNF   A      
                     
Závod se uskutečnil za příjemného podzimního (17oC) dopoledne v parku Svobody.
                     
nejlepších 10 dosáhlo průměru: 0:37:51 v roce 2004 38:27 v roce 2003 10 - 38:41
nejlepších 20 dosáhlo průměru: 0:39:33 40:20     20 - 40:54
nejlepších 30 dosáhlo průměru: 0:41:45 0:42:43     30 - 43:24
                     
        Lhota Petr Katrnoška Jiří  
        zpracoval hlavní rozhodčí  


Aktualizováno: 28.10.2005
Autor: Lhota Petr
Elektronická adresa: ttiimm@centrum.cz